Страници: [1] | Надолу Начало - СЪВЕТИ ВЪПРОСИ ОТГОВОРИ - Apple Watch 5??? (Прочетена 394)

Isco22

Колеги някой има ли информация дали довечера ще представят нов часовник и дали съответно няма да има функцията за измерване на кръвна захар, за която се пише от толкова време?
back to top

shaman

Най-достоверната информация - днес след 20:00 Wink

back to top

bboyg

До колкото може да се вярва на прогнозите, ще има само нови корпуси на сегашния часовник - керамика и титан.
back to top

Fifata

Същия часовник с нови лица Smiley

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

Isco22

много несериозно от тяхна страна
back to top

picklenose

и кво? спряха 4ката за да си продават 5цата,която е като 4ката... егати нещастниците. Никакви иновации тази година..да не кажа последните 3 години нищо от компанията.

Започвам да обмислям вариант да сменя всичко в момента когато спре да работи нещо от цялата екосистема,която съм на накупил от тях.

Жалко..
back to top

bboyg

Не си само ти дето се замисляш... iMessage и AirDrop са основните функции които ме спират. Платените приложения ще ги прежаля...
back to top

bluesky

Лъскави дрънкулки за дигитално Чипиране на Населението на Света, при това "доброволно"...
back to top

Пиф

Лъскави дрънкулки за дигитално Чипиране на Населението на Света, при това "доброволно"...

Grin Grin
Недей така черно, посоката може да се тълкува и като - "Джена, телепортирай ме"  Grin
back to top

bluesky

Ха, ха, хааа... добре казано!
back to top

faire

и кво? спряха 4ката за да си продават 5цата,която е като 4ката... егати нещастниците.
Жалко..

Еми така е като се пуска нов модел. Все пак цената е същата. Какво те бърка, че спират С4?

Sent from my iPhone using Tapatalk

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
back to top

bboyg

Проблема е че всеки се надява с пускането на нов продукт, стария да поевтинее, но също като iPhone X и XS, Apple нямат изгода да ги пускат по-евтино, тъй като стойността е почти същата и нито ще се генерира висока печалба, нито ще се продава новия модел.
back to top

picklenose

Проблема е че всеки се надява с пускането на нов продукт, стария да поевтинее, но също като iPhone X и XS, Apple нямат изгода да ги пускат по-евтино, тъй като стойността е почти същата и нито ще се генерира висока печалба, нито ще се продава новия модел.

Точно това имах предвид. Бях се наточил на 4ката след като я намалят,а сега съм принуден да дам пари за същата 4ка, която издържала уникалните 24 часа батерия с включен дисплей .... ухаааа, невероятно!

Честно, или ние сме вече супер издухани като консуматорско поколение или те изнагляха много в комбинация на висша форма на мързел да измислят нещо наистина ново.
back to top

bluesky

И двете ти констатации са верни, и се отнася не само за Apple...

Всъщност, на по-глобално ниво, някъде след 65-70 година на 20 век са стигнали до верния извод, че Истинската Наука не позволява на кухляците (които дърпат конците), да "управляват"...
Защото всеки отрасъл на Истинската Наука подтвърждава, (и най-вече Кибернетиката), че отгоре са неефективни глупаци... и че Науката, САМО с Научни методи, (алгоритми), може да се справи и без тях...

И точно те, силни с измислените си стотинки, решават меко да "кастрират" Науката, превръщайки я в изпълнител на безсмислени грандове, както помощник за тотален контрол...

Затова, като резултат, ще имаме все по-олигофреновски устройства и ненужни никому "джаджи", и ще се залива Населението масово с кретенизъм... включително и през екранчетата...
back to top
« назад напред » Страници: [1] | Нагоре
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: