Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 22:12:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 109
Total: 109

109 гости, 0 потребители

Apple Watch 5???

Започната от Isco22, 10-09-2019, 11:29:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Isco22

Колеги някой има ли информация дали довечера ще представят нов часовник и дали съответно няма да има функцията за измерване на кръвна захар, за която се пише от толкова време?

shaman

Най-достоверната информация - днес след 20:00 ;)

bboyg

До колкото може да се вярва на прогнозите, ще има само нови корпуси на сегашния часовник - керамика и титан.

Fifata

Същия часовник с нови лица :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Isco22

много несериозно от тяхна страна

picklenose

и кво? спряха 4ката за да си продават 5цата,която е като 4ката... егати нещастниците. Никакви иновации тази година..да не кажа последните 3 години нищо от компанията.

Започвам да обмислям вариант да сменя всичко в момента когато спре да работи нещо от цялата екосистема,която съм на накупил от тях.

Жалко..

bboyg

Не си само ти дето се замисляш... iMessage и AirDrop са основните функции които ме спират. Платените приложения ще ги прежаля...

bluesky

Лъскави дрънкулки за дигитално Чипиране на Населението на Света, при това "доброволно"...

Пиф

Цитат на: bluesky - 11-09-2019, 19:36:25
Лъскави дрънкулки за дигитално Чипиране на Населението на Света, при това "доброволно"...


;D ;D
Недей така черно, посоката може да се тълкува и като - "Джена, телепортирай ме"  ;D

bluesky

Ха, ха, хааа... добре казано!

faire

Цитат на: picklenose - 11-09-2019, 14:52:24
и кво? спряха 4ката за да си продават 5цата,която е като 4ката... егати нещастниците.
Жалко..

Еми така е като се пуска нов модел. Все пак цената е същата. Какво те бърка, че спират С4?



Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

bboyg

Проблема е че всеки се надява с пускането на нов продукт, стария да поевтинее, но също като iPhone X и XS, Apple нямат изгода да ги пускат по-евтино, тъй като стойността е почти същата и нито ще се генерира висока печалба, нито ще се продава новия модел.

picklenose

Цитат на: bboyg - 12-09-2019, 09:40:35
Проблема е че всеки се надява с пускането на нов продукт, стария да поевтинее, но също като iPhone X и XS, Apple нямат изгода да ги пускат по-евтино, тъй като стойността е почти същата и нито ще се генерира висока печалба, нито ще се продава новия модел.

Точно това имах предвид. Бях се наточил на 4ката след като я намалят,а сега съм принуден да дам пари за същата 4ка, която издържала уникалните 24 часа батерия с включен дисплей .... ухаааа, невероятно!

Честно, или ние сме вече супер издухани като консуматорско поколение или те изнагляха много в комбинация на висша форма на мързел да измислят нещо наистина ново.

bluesky

И двете ти констатации са верни, и се отнася не само за Apple...

Всъщност, на по-глобално ниво, някъде след 65-70 година на 20 век са стигнали до верния извод, че Истинската Наука не позволява на кухляците (които дърпат конците), да "управляват"...
Защото всеки отрасъл на Истинската Наука подтвърждава, (и най-вече Кибернетиката), че отгоре са неефективни глупаци... и че Науката, САМО с Научни методи, (алгоритми), може да се справи и без тях...

И точно те, силни с измислените си стотинки, решават меко да "кастрират" Науката, превръщайки я в изпълнител на безсмислени грандове, както помощник за тотален контрол...

Затова, като резултат, ще имаме все по-олигофреновски устройства и ненужни никому "джаджи", и ще се залива Населението масово с кретенизъм... включително и през екранчетата...

picklenose

Въпрос към ползватели на  часовниците - обмислям да го използвам основно когато карам сноуборд, тичам в планината, правя преходи, разхождам кучето и т.н. Идеята ми е мога ли да проследя на каква височина съм бил,съм в момента, каква ми е средна, макс скорост..такива неща.
Доколкото знам с 4ката и нагоре има такава опция, а при 3ката как стоят нещата? Питам защото разликата в цената не е малка, а при всички положения няма да го ползвам като истински часовник - там съм по-консервативен и си ползвам certina-та :)