Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 08:37:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 142
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 131
Total: 131

131 гости, 0 потребители

Apple Watch 5???

Започната от Isco22, 10-09-2019, 11:29:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Аз си поръчах Watch 5. Другите неща не ги мисля. Не ъпдейтвам от нищо. Направо взиман.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

Watch 5 няма абсолютно никаква разлика с 4-ката според мен. Даже си мисля, че и дисплея е софтуерен трик това и са го направили да работи постоянно само със софтуер.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

picklenose

питах нещо друго... :)

ivan.nedyalkov

picklenose Apple Watch 3 има всичко за това което ще го използвяш. Ако имаш познат в САЩ да ти донесе цената на 42 ММ е 229$ което си е супер оферта.
iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation

picklenose

Цитат на: ivan.nedyalkov - 24-09-2019, 22:22:47
picklenose Apple Watch 3 има всичко за това което ще го използвяш. Ако имаш познат в САЩ да ти донесе цената на 42 ММ е 229$ което си е супер оферта.

Супер, благодаря за отговора !
Приятелката ми ще бъде там 2 седмици и мисля да я инструктирам да ми донесе една бройка :))))

faire

Личните ми впечатления са, че на С3 батерията беше най-добра. Имал съм случаи, в които ми е изкарвал 3 дни.
С4 го зареждам всеки ден (на около 50-тина %), защото не може да ми изкара 2 пълни дни. Но от друга страна с този модел Епъл драстично промени дизайна и сега като погледна С3 (харизан на бащата) ми се вижда доста остарял. Та мисълта ми е, ако можеш да си намериш бройка С4 (със сигурност ще има все някакви по магазините, дори онлайн, а не директно от Епъл), замисли се за него. WatchOS 6 добави много нови watch faces за 4-ката, но на 3-ката - кОр. Липсва и новия ап за шум на С3, на С4 го има. Така че явно не смятат вече да поддържат много-много С3...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

picklenose

Съгласен съм с всичко, което каза, но цената му е двойна спрямо 3ката. Къде ли не гледах има останали бройки, но в никакъв случай цената не е логична.

ivan.nedyalkov

#22
Аз не съм съгласен че series 3 е стар. Не съм на 60 години да ми трябва да си меря ЕКГ, дали чувам, дали падам. Имам чувството че всичко ново от 3 на горе е за пенсионери ще си купя и аз ама след 30 години за да го ползвам по предназначение :) Не мисля че един watch face е основание за ъпгрейд. Иначе S4 и S5 са по-леки, по-тънки екраня почти няма рамка. Хубави са :)

П.С. Ама и аз какво се обаждам още съм със series 0 :) ( Още работи ако се чудите  ;D )
iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation

faire

Говорех за дизайна, включително на новите "циферблати". Кой млад, кой стар - нови технологии спомагащи за здравето на човек са винаги добре дошли.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Fifata

Аз съм на 30 и имам проблеми със сърцето... 4-ката не и се чудих изобщо :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

А някой знае ли като си го заявиш през сайта на теленор след колко време идва? Да знам дали да чакам 5 или да си взимам 4?!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Дайте възможност на всеки да постави на Масата силната си карта... ха, ха, хааа... ако това са обиколките около Слънцето, то, те - естественно, си се въртят и така... в такъв смисъл - "заслугата" на кого ли е...?

Моите 5 стотинки...

picklenose

Цитат на: bluesky - 25-09-2019, 22:28:16
Добър Вечер на Всички!

Дайте възможност на всеки да постави на Масата силната си карта... ха, ха, хааа... ако това са обиколките около Слънцето, то, те - естественно, си се въртят и така... в такъв смисъл - "заслугата" на кого ли е...?

Моите 5 стотинки...

ъъъъъ много философски ти е отговорът и не го разбрах  ;D

bluesky

Здравей!

Благодаря за въпроса Ти.
Когато вибрираш осъзнато, (нали всичко е И "фреквенции" - честоти), ще разбереш, че Си ВЕЧЕН.

Докато "броиш" годините в ТАЗИ реалност, и ги сравняваш с тези, на някой друг... автоматически допускаш, (признаваш си, пред Себе Си), че те, (годините), Те променят... т.е. капитулираш, не вярвайки във Вечността.

При някои биологическите години спряха на 27. (всяка година се празнува 27-мия рожден ден).

picklenose

Цитат на: bluesky - 26-09-2019, 18:59:39
Здравей!

Благодаря за въпроса Ти.
Когато вибрираш осъзнато, (нали всичко е И "фреквенции" - честоти), ще разбереш, че Си ВЕЧЕН.

Докато "броиш" годините в ТАЗИ реалност, и ги сравняваш с тези, на някой друг... автоматически допускаш, (признаваш си, пред Себе Си), че те, (годините), Те променят... т.е. капитулираш, не вярвайки във Вечността.

При някои биологическите години спряха на 27. (всяка година се празнува 27-мия рожден ден).


Един вид нямам нужда от часовник :D