Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 22:02:24

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 102
Total: 102

102 гости, 0 потребители

ECG на Apple watch 4

Започната от Fifata, 09-09-2019, 13:53:52

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

bluesky

Колега, дай, ако обичаш, повече информация - до КОЕ ТОЧНО "министерство" би желал да напишеш писмо, и с КАКВО ТОЧНО съдържание... че Ми стана интересно...

portox

Към Министерство на здравеопазването със съдържание да извършат процедура по сертифициране и евентуално одобрение на опцията на ЕКГ.

bluesky

Супер! А ЕКГ какво значи всъщност...?

Adamov

Portox, аз им писах вече. След 5 дни получих отговор тип шаблон, в който пишеше тотални щуротии. В темата някъде съм пуснал цитати. Общо взето няма да ни огрее скоро. Уви...
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

Повечето "министерства" са заети сега с унищожаване на документи (чети замитане на следите...) поради страх да не бъдат СКОРО разследвани заради кооперирането им с мутрите...

Това, че Адамов е получил Отговор, (някакъв...) си е направо постижение...

Така например през 2011 година "министерства" масово не отговаряха въобще... (не само в задължителния им 30-дневен срок...), а въобще не отговаряха на надлежно заведено Писмо с входящ номер.

мутроландия лидира...

Adamov

bluesky, аз също мисля, че отговор от министерство (какъвтои да е) си е събитие направо.

Утре мисля да пробвам с немска сим карта. Въпреки че ако засича локацията изобщо няма да ме огрее.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

Не си прави труда :) пробвах вече с английска карта :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Fifata

Активирането става чрез локация, пробвах даже и през VPN с друга карта и пак не става. Пробвах и с някакви фалшиви локатори уж съм в чужбина, но те локализира според клетката където ти е в момента сигнала на сим картата.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bluesky

#113
Извод - една дигитална верижка - един гой.

Сам да се чипираш, си е талант отвсякъде... хе, хе, хеее...

angelvn

Чакам сега да видя на 15ти март (надявах се да е на 8ми но не би) дали ще обявят новите часовници или ще ги оставят за октомври с iPhone-a наедно.
След това мисля да взема два и ще видим, може да се разходя до Румъния за ЕКГ-то. Чудя се само, не е ли достатъчно да застанем някъде край Дунава из Русе...дали ще може да "захапе" роуминг или все пак ще се наложи да минавам границата и после да се върна....та като ме питат на ГКПП-то за причина за напускане на страната - да им кажа - "да настроя ей тези два часовника" :D

Все още се колебая малко и дали не си струва повече 3та серия заради по-дългия живот на батерията и двойно по-ниската цена.
UI designer and developer

shaman

Цитат на: angelvn - 09-09-2020, 21:00:39
Чакам сега да видя на 15ти март (надявах се да е на 8ми но не би) дали ще обявят новите часовници или ще ги оставят за октомври с iPhone-a наедно.
След това мисля да взема два и ще видим, може да се разходя до Румъния за ЕКГ-то. Чудя се само, не е ли достатъчно да застанем някъде край Дунава из Русе...дали ще може да "захапе" роуминг или все пак ще се наложи да минавам границата и после да се върна....та като ме питат на ГКПП-то за причина за напускане на страната - да им кажа - "да настроя ей тези два часовника" :D

Все още се колебая малко и дали не си струва повече 3та серия заради по-дългия живот на батерията и двойно по-ниската цена.

Ако е купуван в България където и да застанеш - няма да стане все още....
Ако не е предназначен за България - просто ще трябва да минеш границата и ще се включи...


Adamov

Пичове аз се активирах. Току-що. В Гърция.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

Йе-е-е...!
Поздравления! Ще си налея една малка с лед, заради Усърдността!

blackadder

Цитат на: shaman - 10-09-2020, 12:47:53
....
Ако е купуван в България където и да застанеш - няма да стане все още....
Ако не е предназначен за България - просто ще трябва да минеш границата и ще се включи...
Здравейте, двама мои познати си активираха ЕКГ на часовници купувани от България. Дори не са излизали от страната. Едният на границата с Румъния, другият на границата Гърция. Необходимо е да се хване мрежата на съседната държава. 


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

bboyg

А трябва ли това да се направи по време на активацията на часовника, или може и при вече активиран часовник просто да се закачи Гръцка мрежа и да се появи?