Страници: 1 ... 6 7 [8] | Надолу Начало - СЪВЕТИ ВЪПРОСИ ОТГОВОРИ - ECG на Apple watch 4 (Прочетена 11953)

bluesky

Колега, дай, ако обичаш, повече информация - до КОЕ ТОЧНО "министерство" би желал да напишеш писмо, и с КАКВО ТОЧНО съдържание... че Ми стана интересно...
back to top

portox

Към Министерство на здравеопазването със съдържание да извършат процедура по сертифициране и евентуално одобрение на опцията на ЕКГ.
back to top

bluesky

Супер! А ЕКГ какво значи всъщност...?
back to top

Adamov

Portox, аз им писах вече. След 5 дни получих отговор тип шаблон, в който пишеше тотални щуротии. В темата някъде съм пуснал цитати. Общо взето няма да ни огрее скоро. Уви...

Apple Mini 2014
Apple MacBook Air 2017
Apple iPhone X
Apple Watch 5
Apple iPad 7th gen
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

bluesky

Повечето "министерства" са заети сега с унищожаване на документи (чети замитане на следите...) поради страх да не бъдат СКОРО разследвани заради кооперирането им с мутрите...

Това, че Адамов е получил Отговор, (някакъв...) си е направо постижение...

Така например през 2011 година "министерства" масово не отговаряха въобще... (не само в задължителния им 30-дневен срок...), а въобще не отговаряха на надлежно заведено Писмо с входящ номер.

мутроландия лидира...
back to top

Adamov

bluesky, аз също мисля, че отговор от министерство (какъвтои да е) си е събитие направо.

Утре мисля да пробвам с немска сим карта. Въпреки че ако засича локацията изобщо няма да ме огрее.

Apple Mini 2014
Apple MacBook Air 2017
Apple iPhone X
Apple Watch 5
Apple iPad 7th gen
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

Fifata

Не си прави труда Smiley пробвах вече с английска карта Smiley

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

Fifata

Активирането става чрез локация, пробвах даже и през VPN с друга карта и пак не става. Пробвах и с някакви фалшиви локатори уж съм в чужбина, но те локализира според клетката където ти е в момента сигнала на сим картата.

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

bluesky

Извод - една дигитална верижка - един гой.

Сам да се чипираш, си е талант отвсякъде... хе, хе, хеее...

Последна редакция: 09-09-2020, 14:10:14 от bluesky

back to top

angelovarna

Чакам сега да видя на 15ти март (надявах се да е на 8ми но не би) дали ще обявят новите часовници или ще ги оставят за октомври с iPhone-a наедно.
След това мисля да взема два и ще видим, може да се разходя до Румъния за ЕКГ-то. Чудя се само, не е ли достатъчно да застанем някъде край Дунава из Русе...дали ще може да "захапе" роуминг или все пак ще се наложи да минавам границата и после да се върна....та като ме питат на ГКПП-то за причина за напускане на страната - да им кажа - "да настроя ей тези два часовника" Cheesy

Все още се колебая малко и дали не си струва повече 3та серия заради по-дългия живот на батерията и двойно по-ниската цена.

iPhone XR Yellow, Macbook 12" Gold 2017 i5/500GB.
back to top

shaman

Чакам сега да видя на 15ти март (надявах се да е на 8ми но не би) дали ще обявят новите часовници или ще ги оставят за октомври с iPhone-a наедно.
След това мисля да взема два и ще видим, може да се разходя до Румъния за ЕКГ-то. Чудя се само, не е ли достатъчно да застанем някъде край Дунава из Русе...дали ще може да "захапе" роуминг или все пак ще се наложи да минавам границата и после да се върна....та като ме питат на ГКПП-то за причина за напускане на страната - да им кажа - "да настроя ей тези два часовника" Cheesy

Все още се колебая малко и дали не си струва повече 3та серия заради по-дългия живот на батерията и двойно по-ниската цена.

Ако е купуван в България където и да застанеш - няма да стане все още....
Ако не е предназначен за България - просто ще трябва да минеш границата и ще се включи...

back to top

Adamov

Пичове аз се активирах. Току-що. В Гърция.

Apple Mini 2014
Apple MacBook Air 2017
Apple iPhone X
Apple Watch 5
Apple iPad 7th gen
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

bluesky

Йе-е-е...!
Поздравления! Ще си налея една малка с лед, заради Усърдността!
back to top

blackadder

....
Ако не е предназначен за България - просто ще трябва да минеш границата и ще се включи...
Здравейте, двама мои познати си активираха ЕКГ на часовници купувани от България. Дори не са излизали от страната. Едният на границата с Румъния, другият на границата Гърция. Необходимо е да се хване мрежата на съседната държава. 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
back to top

blackadder

....
Здравейте, двама мои познати си активираха ЕКГ на часовници купувани от България. Дори не са излизали от страната. Едният на границата с Румъния, другият на границата Гърция. Необходимо е да се хване мрежата на съседната държава. 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
back to top
« назад напред » Страници: 1 ... 6 7 [8] | Нагоре
Fifata и 4 гости преглежда(т) тази тема.

Отиди на: