Страници: 1 [2] | Надолу Начало - iPhone, iPod и iPad - iPadOS (Прочетена 1720)

ProstoAZ

Нещо, като съм писал, съм невидял:)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

iMac "Core i5" 2.8 21.5-Inch (Late 2015), 16 GiB
MacBook Pro "Core i5" 2.5 13" Mid-2012, 8 GiB
iPhone8 /64 GiB
iPad air 2019 /64 GiB
iWatch S3
iPods
back to top

Adamov

Днес тествах и Connect To Server... опцията във Files. Работи прекрасно. Чудя се само дали ще мога да достъпвам компютъра и от вкъщи или трябва да е само от една wifi мрежа. Иначе е супер. Можеш да си прехвърляш файлове и да работиш каквото ти е нужно.

Супер е.

Apple Mini 2014
Apple iPhone X
Apple Music
back to top

gogzy

Тук прекали, дай един девелопърски акаунт!  Grin

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5
back to top

Adamov

https://betaprofiles.com/

1.Избираш iOS13
2.Цъкаш на Download (това ще свали конфигурационния профил на таблета)
3.Инсталираш го.
4.Рестартираш
5.Search for Updates и си ти.

п.п. Не знам защо ти пиша 5 стъпки, като знаеш прекрасно кво трябва да правиш Cheesy

Apple Mini 2014
Apple iPhone X
Apple Music
back to top

gogzy

Боднах го през 3утулса.
Много добре!
За по горе някой дето пита - снимките във фулскрийн се преместват със стрелките на блутут клавиатура.

П.п.: Сафари вече отваря всички сайтове в десктоп мод.

MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5
back to top

Adamov

Да. И изглеждат прекрасно!

Apple Mini 2014
Apple iPhone X
Apple Music
back to top

faire

Предполагам знаете, че вече излезе публик бетата. Качих я днес. Засега всичко е ок. Не можа да ми сподели цяла папка от облака, но ще го пробвам пак. Фотос е много подобрен. Най-накрая се сетиха да използват екранното пространство на спрингборда, за което им дудна от първия айпад про.

Sent from my iPhone using Tapatalk

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
back to top

faire

С публична бета 2 днес брутален бъг свързан със Смарт клавиатурата. Влезе в респринг лууп още при отключване с фейс Айдй или парола дори след рестарт. При махане на клавиатурата всичко е ОК. При поставяне отново, проблемът веднага се възобновява.

Edit: оправих го като включих USB Accessories от settings - Face ID and Passcode - най-долу.
Пратих фийдбек и на Епъл.

Sent from my iPad using Tapatalk

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
back to top

traian_james

Вече съм един месец с iPadOS. Това с клавиатурата и аз го имам като проблем(още преди публичните бети), но само когато съм активирал AssistiveTouch. Бях го пуснал за да вържа мишок. Сега ще видим как е в бета 3.

.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 2gen ::.
back to top
« назад напред » Страници: 1 [2] | Нагоре
Начало - iPhone, iPod и iPad - iPadOS (Прочетена 1720)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: