Страници: [1] | Надолу Начало - iPhone, iPod и iPad - MacOS 10.15 IOS 13 WatchOS 6 (Прочетена 221)

Fifata

Такааа... Накратко вече качих всички бети на устройставата ми (iPhone 8 plus, apple watch 3 и iMac 2015)

На телефона за сега не виждам проблеми и бетата върви доста мазно и приятно. Тъмния фон е много як и има доста нови работи, дето те първа ще разглеждам и разучавам.
Часовника също работи добре и без проблем. Имаите предвид, че да ползвате WatchOS 6 ви трябва и телефон с ИОС 13 иначе не работи.

Големия проблем е при iMac-а.... Доста от приложенията не работят. Даже и от тези вградените като: Photos, messages, в началото и mail даже.
Вече няма iTunes, а имаме 3 отделни приложения. Което не е никак лошо между другото. За сега още не съм тествал много работи, но ме дразни че имам проблем със софтуерите на Adobe. Или не работят или ми дава проблем с каталозите.

Iphone 6 Neverlock
Iphone SE
Apple AirPort Time Capsule 1st gen
Apple Airport Express 1st gen
Apple TV 3
iWatch 42mm Midnightblue Gold
iMac 27 5K i5 3.5GHz, 32GB
back to top

Fifata

Сега видях много интересно как са направили Volume на ифоня Smiley Като натиснеш копчето и горе в левия ъгъл излиза скала такава готино направена която можеш и с пръст да местиш, а можеш и през копчетата да регулираш.
Има приложения наречено Shortcuts. Което е за някакви бързи работи да си направиш, но още не съм го разглеждал изцяло.

Iphone 6 Neverlock
Iphone SE
Apple AirPort Time Capsule 1st gen
Apple Airport Express 1st gen
Apple TV 3
iWatch 42mm Midnightblue Gold
iMac 27 5K i5 3.5GHz, 32GB
back to top

faire

Shortcuts го има от 12ката. Разликата е, че вече е стоково/дефоулт.
За айпад някой има ли впечатления вече?

Sent from my iPhone using Tapatalk

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
back to top

Adamov

Аз също (както обикновено) не издържах и я инсталирах. Само че през Windows защото за момента нямам Мак. За момента върви супер добре. Няма проблем с крашове или батерия. Надявам се да продължи и занапред така. Забавиха се доста с Дарк Моуд, но имаше за какво!

Apple Mini 2014
Apple iPhone X
Apple Music
Apple Watch Series 2
Apple Airpods
back to top

ProstoAZ

Аз понеже малко посрях с бетите, че много мазало става...Smiley

Кога ще дойдат 10.15, че не виждам дата за официален релийз?

Иначе да се похваля, взех си още преди месец ipad 3 (2019) и съм адски доволен:)

iMac "Core i5" 2.8 21.5-Inch (Late 2015), 16 GiB
MacBook Pro "Core i5" 2.5 13" Mid-2012, 8 GiB
iPhone8 /64 GiB
iPad air 2019 /64 GiB
iWatch S3
iPods
back to top

Adamov

Както винаги - в септември.

Apple Mini 2014
Apple iPhone X
Apple Music
Apple Watch Series 2
Apple Airpods
back to top
« назад напред » Страници: [1] | Нагоре
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: