Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 12:33:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 92
Total: 92

92 гости, 0 потребители

Официално Apple Pay е в България през Revolut "неофициално" :)

Започната от ivan.nedyalkov, 30-05-2019, 10:06:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Ами явно промоцията я има само ако и споръчаш физическа карта.

Иначе банките ще пуснат. Дали ще е същата услуга - ще видим :) Може и да си прав.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

ivan.nedyalkov

Официален отговор от ДСК е "Не планираме в близкото бъдеще интеграция с Apple Pay."  Ще видим но каквото и да стане винаги ще има недоволни защото едва ли всички банки ще го интегрират за нашия пазар едва ли повече от 2 като гледам повечето страни само 2 или 3 банки участват а някой като Холандия са с 1.
iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation

Wyatt Earp

Да попитам знаещите, Revolut иска да си потвърдя даните като им изпратя лична карта с "безценните" си лични данни. Само аз ли се вманиячавам и се притеснявам да си дам душата на регистрирана в чужбина фирма, която може да прави каквото си поиска данните? Мерси за мненията.
Air, Macbook Air.

zlia

И аз така реагирах първоначално, но кажи ми коя банкова институция не ти снима личната карта?


Sent from my iPhone using Tapatalk

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Работата с така наречените "лични данни" е комична и отдавна изпусната работа... звучи нещи екзотично като... "...евро-атлантически ценности..."... нищо незначеща абра-ка-дабра на безсмислени думи...

Не се впечатлявай много... на изявени хакери "кодове" не давай директно... както и..."...ключове от квартири, гдето лежат парите..."...

За всички останали... "...две бири и оркестъра да свири..."...

blackadder

Цитат на: Fifata - 22-08-2019, 16:56:32
То и да направиш регистрация без да поръчаш карта и този дето е изпратил поканата не получава бонус :)

Явно само аз съм получил бонус.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Adamov

Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

blackadder

Бонусът ми е, че съм поканил нов член. В случая съпругата. Тя е заявила карта и я чакаме. За нея бонус няма, за сега. Като дойде картата, ще видим.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

bboyg

Вчера пробвах да плате през Apple Pay с Revolut карта и съответно - "невалиден номер на карта". Пробвах отново, изнервих цялата опашка и накрая си платих с VISA-та на Експресбанк.
Някой имал ли е подобен проблем?

Явно пак не са доимислени нещата, или просто в България всичко си е SHIT...

Fifata

До сега на 3 пъти ми се случва да ми връщат парите обратно в сметката и да има отказана транзакция, като вече е минала 1 седмица и съм си взел стоката и т.н. :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

Е че то оферта това... само после да не те търсят :)

Fifata

Оферта, оферта... за 3 вафли по 0.45лв става дума :) хахахах и 3-те пъти съм купувал вафла, за да активирам картите като дойдат. :)

А иначе всеки ден пазарувам в този магазин с моята си карта и до сега не е имало проблем. С моята карта имах такъв случай със спиди. Взе ми парите, без да им ги отчете. След това ми върнаха парите като им ги беше отчело. След 3 дни ми изтеглиха пак парите за същата пратка и после пак ми ги върнаха :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

Само че за физическа Револют карта ли говорим, или плащане с Apple Pay през телефона?

Fifata

За физическата карта. Плащах, за да я активирам и да получа бонуса от 20лв.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Физическата Revolut карта е най-якото нещо, което съм отварял като продукт, след продуктите на Apple. Толкова секси са го направили, че не е истина.

Ако някой иска инвайт (и аз и той получаваме по 20лв, след като си поръча картата) да казва. :)))
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd