Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 13:26:19

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 95
Total: 98

95 гости, 3 потребители
smnelse, forka2k, Nako

Не работещ portrate режим на камерата на 8+ и бързо падаща батерия?

Започната от ddimitrov92, 02-12-2018, 15:40:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ddimitrov92

Здравейте, някой сблъсквал ли се е с подобни проблеми? Камерата на портретен режим напълно отказа да снима портретни снимки,просто не замазва въобще фонаа. Батерията също така се изяжда буквално за няколко часа? Някакви предположения? Сега правя рестор..да видим.

ddimitrov92

Същата работа след рестор. Какво да правя? Батерията я оставям на 50% вечер и на сутринта е на нула...показва на дисплея кабела за зареждане.

Fifata

Сервиза те зове. Ако не е в гаранция проблема, може да е от камерата, от платката, от какво ли още не.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

ddimitrov92

В гаранция е..., НО.. телефона е на 3 месеца закупен чисто нов от технополис. Пръснах му екрана и го дадох за смяна в един сервиз в града, тъй като гаранцията нямаше да се признае от техополис. Сега , ако им го занеса дали ще мине номера с гаранцията? Съмнява ме...съмнява ме и тия в сервиза да са му направили нещо, батерията преди тоя сервиз беше чук.

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Една малка "нота", не точно по Темата, и отнасяща се КОНКРЕТНО за смартфоните като цяло - би било полезно за всички Вас, най-вече за Децата Ви, преди да се/(да ги) снабдите с подобно устройство, да се поинтересувате, (да замерите) нивата на радиация, излъчвани от Устройството.

Защото на практика, така или иначе - планирате да го държите буквално долепено до мозъка Ви... (независимо от "камерата му" и "екстрите му"...)...

Моите 5 стотинки...

На всички - успешна нова седмица!

Fifata

Ами те за това гаранционните сервизи като кажат че ремонта е 500лв примерно, но си продължава и гаранцията. А някой си дето лепи стъкла след това гаранция Франция, а дали и той не е преебал телефона при смяната?
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bluesky

Fifata е забелязъл веднага дима...

Допада Ми фразата "...дали ще мине номера с гаранцията?..."... Това показва много... ха, ха, хааа...

Този филм се върти на Балканите 3555 серия... като "Bold and Beautiful"... 

ddimitrov92

Здравейте.Оторизиран сервиз на епъл във град Варна ми констатира, че платката на телефона е с корозия?? Как е възможно? Без да е мокрен? С ай пи 67? Как? На три месеца експлоатация е.

bluesky

Само когато се уточнят, при това еднозначно, и разпознаваемо... понятия като "корозия", "сервиз", ... "оторизиран"... и пр., може да се строят предположения по-нататък.

Засега, при непълна информация, (плюс евентуален субективизъм наоколо...), остава само сигурно едно - имаш дефектирало Устройство.

Някой можа ли да назове Цена... обикновенно се касае за най-обикновенна Цена... цифри, Уотсън, само цифри...

ddimitrov92

Цена никой не назова..единственото спасение е да намеря нов собственик на устройството.

turieca

Това е и най мъжкото, което може да направиш. Да преебеш някой.

Fifata

Това с окисляването не знам от къде е, но има 2 решения на проблема. Единия е да се свали платката и да се пробва почистване и ремонт на щетите. Втория вариант е нова платка. При първия има вариант платката да умре от всякъде, при втория по добре си купи нов телефон :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

ddimitrov92

Дефекти, дефекти...яд ме е . С преебаването е най-лесно, все пак съм работил в мобилен оператор разбирам ги нещата в тая област с измамите и прецакването  ;D

bboyg

Я си виж IMEI номера и провери дали отговаря на тоя на кутията...

Тия да не са ти сменили освен дисплея и половината телефон :)

ddimitrov92

Верно, ще проверя. Пак е в сервиза на ония хубосници където след техния ремонт и смяна на стъклото започна да пада батерията на всеки два часа.