Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 17:09:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 52
Total: 52

52 гости, 0 потребители

Продавам - MacBook 12" (2015), 8GB RAM, 512GB SSD + 2 USB Type-C hubs + чанта.

Започната от dimitarvp, 19-11-2018, 01:03:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

dimitarvp

Здравейте,

Продавам малкия Макбук модел от 2015-та с един USB Type-C порт и двуядрен 1.2GHz процесор. Почти не съм го ползвал, има 42 цикли на батерията (показано на една от снимките) и е в перфектно състояние -- няма драскотини, вдлъбнатини или каквито и да е козметични забележки.

Взех си го март 2016 за кодене на дивана, но истината е че с прекалено плитката си клавиатура и малък екран, не се оказа добър за мен за това. В началото на 2018 си взех MacBook Pro 2015 15" и той ми е много по-добре за такива цели. Познавам няколко други програмисти които имат същия и те си го харесват. Познавам и няколко бизнесмени които си обожават техния, защото моделът е много лек и компактен.

Никога не е забивал -- гладко е вървял винаги досега.

Ползвал съм го предимно да гледам видео и да пиша мейли, но реално не ми трябва. Май си го взех от гъзария, а не защото наистина ми трябваше, като се замисля. ;D


Давам го заедно с два USB Type-C hubs и чанта:

- Малък, дойде с лаптопа когато го купувах: включва нормален USB порт (Type-A), HDMI изход, USB Type-C passthrough (може да се ползва за зареждане или връзка с други устройства).

- Голям, купен от Амазон, взех го за 200лв нов: включва слотове за Ethernet (жична мрежа), USB Type-C passthrough, 3x USB 3.0 Type-A, HDMI изход, картов четец (за големи и малки). Линк в Амазон:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B075FW7H5J

- Чантичката е леко зацапана (едно петно). Пасва идеално на лаптопа. Сложил съм и нейни снимки.

Зарядното е американско, има включен адаптер към нашите ел-контакти.


Който го иска, виждаме се навън и демонстрирам на място че всичко му е наред, после го разкачам от акаунтите си (Apple ID, iCloud, iMessage) пред купувача и му го давам да си го закача към своето Apple ID. Няма скрито-покрито. :)


Приложени са снимки на всичко в няколко коментара.





dimitarvp

Да бях написал и цена, нямаше да е зле!  ;D

Цена на лаптопа + двата хъба + чантата: 1590лв.

dimitarvp