Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 19:46:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 68
Total: 69

68 гости, 1 потребител
thebest1978

Гледам и ми става още все по яко с новите работи :)

Започната от Fifata, 30-10-2018, 16:31:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Fifata

iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

picklenose

Какво мислите за Минито ? Не е ли прекалено скъпо за 800$ да получаваш i3 и 8 рам ??

Fifata

i3 ама 4 ядрено :) По добре от 2 ядра i5  :)
Според мен мини-то е супер яко и много добре направено.

Също много се зарадвах на новия 13 инчов iPad Pro. Единстевно се чудя защо въобще все още правят Air версия и то на тия пари...
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Новият Еър има страшно голям смисъл и Епъл е повече от наясно с това. И съм почти сигурен, че това ще бъде краят на 12" Макбук, от който реално вече няма смисъл след като представиха новия Еър.

Относно Мак Минито - любов. От пръв поглед, боя и концифгурация. Аз лично мисля (ако греша ме обороте), че 3.0GHz 6-core 8th-generation Intel Core i5 processor. 8ram и 256 SSD напълно си заслужават 1100$.

А пък възможностите на новия айПад с тази опция за връзка с външен  дисплей и т.н. стават почти безгранични.

Красота!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

1-во да благодаря за новата картинка на форума, посрещнах я с голяма усмивка  ;D

Относно продуктите, най-впечатлен съм от iPad-а и най-вече Adobe презентацията с 3+GB файла с размер 12 000 х 12 000 и 157 слоя!  :o

mini-то е много добро и се раздвам че са оставили варианта за upgrade на RAM-та.

За Air-а ще дам мнение като го видя на живо :)

spartan

Страхотни продукти! Ново мини ми беше мерак от две години. И аз мисля, че си заслужава. Падът вече се превърна в ламя.. Наистина сериозен ъпгрейд.
iPhone 8 Plus, iPad Pro 10.5 256GB cell + iPencil, macMini 2018 i5, 64GB, 512GB

Genesis22

Дали ще паднат цените на черния петък?

faire

То още ги няма продуктите (у нас), пък камо ли да ги намалят. По Коледа евентуално.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

shaman

Mac mini и някои от новите Air вече се появяват...
Само iPad липсва все още. :(

faire

В през релийза на Епъл пише, че в България е трябвало да почне от 7.11 да се продава, ама се чудя от какво идва забавянето...


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Tihichko

Привет на всички. Лично аз съм очарован от Mac mini-to. Притежавам и Macbook но е вече старичък служеши ми предимно да си правя флашки за хакентош, все пак той върви с Леон 10.7.5. Въпреки,че съм му качвал Йосемита и Маварик по неофициален начин. Сега на скоро си закупих втора ръка Мак мини, на доста прилична цена от 300лв, просто съм очерован от него. Мисля да му добавя едно SSD и просто ще заспи. 
.
Само се чудя, дали да му оставя Mojave или да му кача Catalina? Понеже имам представа до Ел Капитана на хакентоша, прескочих Sierra - но чувам добри впечатления за Sierra. Не че нещо логва или е бавен на Mojave, но просто любопитство,  понеже от опит зная,че все нещо ценно се губи в по-новите версии. 
Поздрави на всички!

Fifata

iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bboyg

Аз съм с mini 2012, само че i7 и съответно съм му сложил SSD. Към момента стоя на High Sierra, тъй като ми се струва че с Mojave ще затлачи, да не говорим колко повече лимитейшъни са набухали... Иначе цената на която си го взел е съвсем нормална за i5 :)

Tihichko

Привет, така е много излишни неща са натрупали, но най вече ме яд за Ютилито как можаха да го осъкатят, въпреки ,че в терминала си е същият, но просто не мога да свикна с новото Ютили. Аз също мисля,да му кача едно SSD, ама като втори хард и ще заспи, че този  тушиба.......

bboyg

Ако говориш за Disk Utility, нищо осакатено няма, просто са скрили половината неща, които се вадят от View мисля че беше.
За слагането на втори диск, не знам дали си наясно как става, но се разглобява целия компютър и ти трябва специален кабел за втори диск.