Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 16:42:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 149
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 107
Total: 107

107 гости, 0 потребители

Проблем с iCloud на iPhone 5s

Започната от LadyDreami, 25-10-2018, 23:07:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

LadyDreami

Здравейте имам следния въпрос :)
Преди време купих на малкото ми братче, iPhone 5s, както се досещате (като казвам малкото ми братче) той си е направил регистрация в клауд, като не е попълвал коректно почти нищо ... В един слънчев ден някак си си блокира акаунта, мъчил се е да си ресетне паролата милиони пъти... нямам представа какво точно е правил, но find my iphone му е активирано и телефона е неизползваем :) Та до тук с историята ... Аз имам следния тъп въпрос :) Той си знае имейла и паролата, с милиони усилия успях да ресетна паролата и акаунта е активен... Обаче през iTunes на компютъра влизам, а на телефона не става, този акаунт не може да отключи този айфон ми казва... имейла е този и паролата е ок.. но не става... ( пропуснах да кажа, че имах неблагоприличието да ресетна телефона с надеждата да го отключа) рескю мейл казва, че нямал или не помни... Има ли вариант да разбера кой точно имейл е въвел и възможно ли е да съм ресетнала паролата на друга регистрация на клауд... и за това да не става?! Телефона е купен от Техномаркет като излезе, не мога да му намеря документите, тея олигофрени от Техномаркет не можели да ми издадат документ за покупка, нямало ги в база данни,  не става да им пиша на Епъл или да им звънна... Нямам документ,че телефона е мой... Искам да си го ползвам за служебен.. някакви идеи как да процедирам ?! Благодаря, малко дълго се получи, простете ми аз съм една ядосана руса кака, която никога повече не подари Айфон на малкото си братче

ggzy

Никой не може да ви помогне, освен вие самите. На братовчед ми, лапето така беше направил мазало. От съпорта на Апъл го въртяхв един час (на английски), докато го накарат сам да стигне до извода, че след като е ползвал един, втори и го е блокирал с трети (този на майка му  ;D ) . Иначе от Апъл могат веднага да го разблокират, имат всичката информация и условия даго направят, но уви.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

LadyDreami

Значи единствения ми вариант е да намеря начин да ми преиздадат фактурата и да им звъня :) Благодаря Ви!

Fifata

И това не е решение да ти кажа.
Аз от 1 месец се разправям с Apple. Имам телефона с кутия, гаранционна карта и фактура пред мен и ги изпращам на Apple и пак не искат да го отключат, защото съм го ресетнал през ДФУ и т.н.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod