Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-04-2024, 13:30:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 116
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 93
Total: 95

93 гости, 2 потребители
Пиф, forka2k

iMessages между iPhone и iPad

Започната от nikolaykolev99, 13-09-2018, 19:05:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nikolaykolev99

Здравейте! Имам iPad и iPhone на които използвам един и същ Apple ID. Възможно ли е да изпращам iMessages от телефона към iPad-а и съответно да получавам на телефона от iPad-а? Интересува ме също и за FaceTime. Бях чел тема в сайта на Apple, че трябва да си направя отделен Apple ID с който да се впиша само в iMessage и FaceTime на едно от двете устройства. Възможно ли е това да се избегне по някакъв начин?

faire

Съобщения можеш да си пращаш. За разговори мисля, че не.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

AnotherBoy

Да, можеш, добавяш нов имейл (всеки един имейл ще ти свърши работа, пристига потвърждение на имейла) който се свързва с iMessages & FaceTime, и не е нужен нов apple ID. На всяко устройство индивидуално избираш кой от имейлите искаш да е за изходящи съобщения и обаждания, и на кои имейли да получаваш входящи обаждания.
Тествано е в комбинация на iPhone, iPad & MacBook Pro.
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

nikolaykolev99

Цитат на: AnotherBoy - 14-09-2018, 16:08:58
Да, можеш, добавяш нов имейл (всеки един имейл ще ти свърши работа, пристига потвърждение на имейла) който се свързва с iMessages & FaceTime, и не е нужен нов apple ID. На всяко устройство индивидуално избираш кой от имейлите искаш да е за изходящи съобщения и обаждания, и на кои имейли да получаваш входящи обаждания.
Тествано е в комбинация на iPhone, iPad & MacBook Pro.


Благодаря ти! Помогна ми :)