Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 18:09:19

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 103
Total: 103

103 гости, 0 потребители

Проблем с батерия - iPhone 6S

Започната от k_mihailov, 24-11-2018, 21:47:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

k_mihailov

Здравейте, имам чисто нов iphone 6S на който батерията му пада супер бързо. Пробвах reset на телефона, но нямаше никакъв резултат. В Battery health показва че е на 100 %. Днес го заредих до 100 % и поседях малко на него и за няма и 30 минути падна с 60 %. Ако имате нещо, с което да помогнете ще се радвам да споделите тук

Пиф

Ако положиш повече усилия може и по-бързо да му свалиш батерията. От много неща зависи колко ще държи. Едни от най-сериозните причини за бърз спад са - лош обхват на мобилната мрежа, тежки игри, постоянно активен GPS, много на брой активни бакграунд процеси ........
Дай малко по-подробна информация.

k_mihailov

Телефона е чисто нов, отворен е преди няколко дена. В натройки показва, че капацитета и е на 100%. Проблема няма как да е в приложенията, тъй като имам 2/3. Просто батерията си пада мега бързо, по незнайни причини. Имам един стар iphone 6, но с него такива проблеми нямам. Снощи го заредих до 100% и тази сутрин като се събудих беше на 70%. Днес се ровичках за няма и 10 минути в instagram/messenger и 40% паднаха за 0 време. Това с обхвата, което го каза го знам. Пробвал съм номера да го сложа в самолетен режим, но и с това няма никакъв резултат. Също така вчера се изключи на 30% и когато го пуснах беше на 60.

Пиф


bluesky

Ако е в гаранция, връщай го, (не си губи времето)