Страници: [1] | Надолу Начало - НОВИНИ - Цени на новите iPhone 2018 (Прочетена 1049)

insomnium

Цени на смартфоните iPhone 2018

6,1-инчовият iPhone XC е с цена 799 евро
5,8-инчовият iPhone XS – 909 евро
6,5-инчовият iPhone XS Max – 1149 евро

Sent from my iPhone using Tapatalk
back to top

mutra

Ако това бъдат цените... рязко ще ми стане лошо! Помня едно време iPhone 3G, когато излезна, си го взех за $300... Какво стана, не усетих. А стават и по-бъгави ( лично наблюдение от 5s до сегашния X )!
back to top

bboyg

Умря Джобс, контрол няма, Тими само мисли кой да му го сложи... Това стана...
back to top

kracode

Няма как да е по-евтино:)Вижте цените и на другите производители с най-скъпите им апарати-sony,huawei,samsung-безумни цени за нашите ширини,но пак се купуват:)Ако са всички като мен ,да си купуват на 4-5 г нов телефон,защото за момента не виждам какво повече ще мога да правя по-различно с моя 6с плюс.НО дето се вика,всяка година има 18-годишни тинейджъри:)-лаф от букмейкърските платформи.
back to top

angelovarna

XC-то уж най-евтин пък с голям екран? Предполагам ще има още разновидности...та човек разноглед да стане.

Macbook Pro 13" 2.7GHz
back to top

bboyg

XC-то с голям джам, ама LCD, а другите са OLED Wink
back to top

intact

И като са с олед .... от 100 години другите марки са само с олед. И с номера “и за първи път, иновативно в епъл”.

back to top

insomnium

(null)
Ти хейтър ли си или да? Какво плюеш Епъл, а ги ползваш? Нещо си ми безмислен...

back to top

intact

Аз да съм хейтър?! Истината е такава, това не ме е накарало да съм с друга марка, но и не означава, че болестно ще се радвам на "ъпдейтите" на всяко ново поколение айфони...

back to top

insomnium

(null)
Като им разбираш на олед дисплеите, я ни просветли каква е разликата на оледа при Х и амоледа на Ноут9. Щото ние сме невежи...

back to top

Fifata

Дисплея на IPhone X и Самсунг С9 е един и същи само с различни букси. Нямат абсолютно никаква разлика, защото съм разглобявали и такъв и такъв телефон.

Iphone 6 Neverlock
Iphone SE
Apple AirPort Time Capsule 1st gen
Apple Airport Express 1st gen
Apple TV 3
iWatch 42mm Midnightblue Gold
iMac 27 5K i5 3.5GHz, 32GB
back to top

Морт

Различни са панелите, видимо е от резултатите от измерване на цветове, яркост и т.н.
Да не говорим за чисто физически разлики, като ноч и подгъването на дисплея на Х-а в края.

Само къде са тея цени от първия пост, като в европейските епълски магазини почва от ~1150€ за 64....

.fr
back to top
« назад напред » Страници: [1] | Нагоре
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: