Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-04-2024, 02:49:50

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 219
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 174
Total: 174

174 гости, 0 потребители

Мнение относно продукти

Започната от ivan111, 31-08-2018, 12:11:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ivan111

Здравейте! Според вас към настоящата година, струват ли си моделите 5s и 3-те модела на Iphone 6 (6, 6s, 6s plus)?
От доста време се колебая, като съм доста мераклия на 6s, но не съм много запознат като цяло с айфоните, понеже ми се очертава първи такъв и не искам да се задълбавам с Х или 8.
Какво смятате вие? Заслужават ти ли?
Благодаря предварително!

HQ


bboyg

какъвто и да вземеш, разликата ще е основно в бързината на работа. 6S към момента е санитарния минимум както се казва :) Но за да усетиш истиското удоволствие от ползването на Apple устройство, вземи една 8-ца или 8 Plus и няма да останеш разочарован.

insomnium

Цитат на: ivan111 - 31-08-2018, 12:11:15
Здравейте! Според вас към настоящата година, струват ли си моделите 5s и 3-те модела на Iphone 6 (6, 6s, 6s plus)?
От доста време се колебая, като съм доста мераклия на 6s, но не съм много запознат като цяло с айфоните, понеже ми се очертава първи такъв и не искам да се задълбавам с Х или 8.
Какво смятате вие? Заслужават ти ли?
Благодаря предварително!
Напълно са адекватни , а и с новата iOS12 ще е оптимизирана дори и за 5s да хвърчи. Мой съвет- вземи си 6s  и се научи да работиш с айфон. Ето моите...
Поздрави.



Sent from my iPhone using Tapatalk

jell0

Хайде и от мен един глас за 6s. Използвам един такъв от няколко години. Без пари ми е, служебен. Мога във всеки един момент да си го подменя за какъвто си искам модел, но съм се зарекъл да го нося докато го изпусна и се строши или пък му умре батерията. Това е последният модел с жак за слушалки. Жената, дъщерята и синът са също с 6s, (купувани от семейния бюджет). Те са и  редовни клиенти на съмнителните магазинчета за смяна на потрошени екрани.  :D

angelvn

Бих взел 7 (все още съм със 7 и върви прекрасно).
Догодина вече бих се замислил за смяна или след като телефона се предаде.
Компактен, бърз, няма грижи.
Изчакай 1-2 месеца след като излязат новите модели (т.е. до към края на ноември) и си вземи 7 или 8, след определящ фактор при търсенето ти е цената.
UI designer and developer

insomnium

В момента съм със 7 Plus iPhone и съм прекрасно доволен от него.Ползвал съм абсолютно всички модели като iPhone 6S 5s или от първите , но седмицата е уникален модел и откъм батерия и откъм производителност.


Sent from my iPhone using Tapatalk