Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 01:57:19

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 129
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 113
Total: 113

113 гости, 0 потребители

Upgrade на iCloud

Започната от stankov.s, 09-06-2018, 23:35:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

stankov.s

Имам следният казус.  Плащам си за iCloud място за две iCloud ID, моето и на съпругата ми. Има ли някой идея, как да ъпгрейдвам до следващото "ниво", като идеята е , че то има и опция за family share. Тоест , трябва ли да прекъсна текущият абонамент за едното ID и iCloud ще разпознае ъпгрейда на другото ID ( двата ID са свързани във family sharing ) или кенсълирам двете ID и правя нов абонамент на по-високият план '
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

faire

Settings-account-icloud-manage storage-change plan. Променяш и после излиза опцията за споделяне с фемили.



Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

stankov.s

Благодаря !
А плана за второто ID, което е във Family му спирам абонамента за да не ме таксува веднъж за моето ( аз съм organiser ) и още един път за второто ID (  Parent / Guardian ).
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

faire

Не съм опитвал. Предполагам, че ще е по-добре да дадеш направо share with family и то ще е достатъчно умно да се справи. На другия телефон ще дойде нотификация и оттам някакви стъпки.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

stankov.s

Благодаря ! Ще пробвам и споделя за да остане за "архив" :)
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !