Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

24-04-2024, 01:02:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 157
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 132
Total: 132

132 гости, 0 потребители

Spotify Premium - 12 месеца за по-малко от 8$

Започната от vankatabg, 01-05-2018, 23:12:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vankatabg

Здравейте, искам да споделя за една оферта, на която попаднах случайно чрез facebook. Става въпрос за услугата Spotify и в частност нейната платена част. Ето за какво става въпрос:

Хората от сайта по-долу предлагат Premium версията на услугата за период от 12 месеца на страхотно примамлива цена. Ако се регистрира нов акаунт цената е 5,99$ , а ако вече имате регистриран такъв и искате да го ъпгрейднете до premium версията цената е 7,98$ . Това са наистина цена доста по официалните на Spotify, тези от вас, които я използват знаят, че цената за България е около 8 лева на месец.

Първоначално си помислих, че е някаква щуротия, нещо фалшиво, но се разрових из форуми и срещнах само позитивни коментари и реших да опитам. Платих чрез PayPal 7,98$ пък каквото стане. Веднага се свързаха с мен по мейла, предоставих им достъп до акаунта ми (малко на риск, но ме увериха, че реално няма как да го направят без достъп, но им дадох обикновена парола, не тази която използвам за акаунта и след 2 часа имах активирана и напълно работеща premium услуга.

След като се поразрових още малко схванах от къде идва тази разлика в цената - всеки, които си плати чрез тях става част от голям family план и от там цената намалява драстично.

Пускам линка, ако имате интерес може да се възползване, при мен за момента всичко работи без никаква драма.

Дано това инфо ви е било полезно !

Поздрави !

Линк: https://thgdigitalgoods.com/products/spotify?variant=8556249808940
Поздрави,
:::vankata:::

turieca

#1
Мен май ме врътнаха от снощи само един мейл, в който ми благодарят за покупката и нищо повече. Пише да почакам 24 часа, но ще видим.  ;D

Сега 24 часа по късно всичко е наред и съм с премиум акаунт.

ivan.nedyalkov

Благодаря довечера ще го активирам :)
iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation

vankatabg

Да, трябва да се изчака  - при мен се получи така, че го направих късно вечер в почивен ден и чаках да стане делник, отделно не бях прочел, че при надграждане на вече съществуващ акаунт трябва да предоставя потребилеско име и парола - те ми писаха, аз се разправях с тях, че няма да го предоставя, съответно те ми обясниха каква е ситуацията и защо е необходимо да ги предоставя, показаха ми, че не съм и прочел добре условията и ме увериха, че всичко ще е наред. Дадох необходимите данни като преди това си смених паролата ( след манипулацията отново я подмених) и след около 1 час имах активиран премиум акаунт. Така, че не се шашкайте ако изчакате някаквмо време, би трябвало всичко да е ОК и да стане.
Поздрави,
:::vankata:::

jell0

Хора, заслужава ли си за два-три долара на месец да си давате личната информация на много съмнителна фирма или личност, които явно вършат незаконни неща?

bluesky

Прав си, Колега, напълно.

За съжаление, трудно днес ще откриеш, ако въобще..., "голяма" фирма, организация, държава... която въобще спазва някакви морални норми спрямо и Гражданите, и Човешкия Род като цяло.

За щастие - Хората, в огромната си част, са добри, истински Хомо Сапиенс, Човешка специя... това държи Нещата.

Стискам Ти палци за пост-а! Успех!

ProstoAZ

Аз си плащам там десетина лева на месец и съм с фемили акаунт за апъл мюзик. С още 4 устройства. Мисля, че това е оферта.


Sent from my iPhone using Tapatalk
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

ivan.nedyalkov

някой да има нов линк за офертата §е този не работи вече :)
iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation

ivan.nedyalkov

ако някой иска давам му личните ми:

HBO GO
Voyo
а1 NOW (MaxSport 1 и 2)

срещу това да ме включи в някой фемили план :)




iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation