Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

24-04-2024, 17:14:58

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 645
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 220
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 94
Total: 95

94 гости, 1 потребител
XoXo

Фалшив айфон?

Започната от gerry, 29-03-2018, 17:53:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

gerry

На 13.03.18г закупих от Технополис въпросният айфон 7. Забелязах, че отзад на гърба нямам цифрите 0682, нито написан имеи. Съветвах се с доста познати, които имат същият модел и всички те имаха въпросният номер. Въпросът ми е, може ли да са ми продали телефон, който не отговаря на изискванията?

jell0

Използвай си го със здраве. Няма как Apple да извадят от завода фалшив iPhone.

Моят е 6s  и няма гравиран IMEI. А и няма как да е фалшив - служебен е и ги получаваме от Apple с дестки хиляди.

gerry

Да, но другото което е, че на всички приятели, които са със същият модел телефон, слушалките им са в прозрачни кутийки, а моят е със картонена. И въпросът ми е специално за този номер (0682), защото четох, че ги има, когато телефонът е висок клас.

ivan.nedyalkov

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Телефона ти е супер.

Няма iPhone 7 на който слушалките да са в прозрачни кутийки. На нито един iPhone който съм имал не е бил написан IMEI на гърба.

0682 означава че телефона е предвиден за продажба в Европейския съюз спремо законите тук. Твоят е предвиден за друг пазар и затова регулациите на гърба са различни. Което няма значение за теб като ползвател а има значение за търговците.

И по спокойно я карай  ;D ;D ;D ;D ;D
iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation