Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

24-04-2024, 00:28:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 157
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 140
Total: 140

140 гости, 0 потребители

Забравена парола Macbook Pro 2017

Започната от s70, 26-03-2018, 22:59:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

s70

Средна трудност но когато не си се сблъсквал със такова нещо е чуждо , странното е че преди да пиша тук се обърнах към ЕПЪЛ и ми казаха че ако нямам документи за компютъра да ..... супата е да ама не  4800лв няма как да им дам за да имам един документ в които пише че съм собственик оправих се без ЕПЪЛ благодарение на ТЕБ и две нощи безсъние :P

Константин

Верно? чакай малко , какви документи, какви 5 лева, ако имаш сериен номер и е в гаранция, нищо не ти е нужно повече.
Може би ако мака не е бил с подтвърдена покупка, само тогава те изискват документ, който подтвърждава това и включват съпорта.

И все пак за в бъдеще,купи си 2-3 флашки по 16ГБ за да си имаш инсталация на някоя ОС, ей така за всеки случай (ако нета ти е слаб или го няма) и си ги направи. Освен това в облката има Macromat TechTool Pro който прави на флашка MAC OS от която бутваш и си имаш достъп до диска ( ако не е криптиран разбира се),

Радвам се че успях с нещо да помогна, но все пак голямата работа си е свърши самият ти!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

s70

Ще дръпна и направя но аз си криптирам всичко в къщи напълно се убедих че МАК-а криптира ли се  :police: няма достъп до данните инак е в гаранция ама ето ще ми бъде приятно да се запознаем Коце!

Константин

Ако си криптирал всичко си помни паролата:)
Радвам се на запознанството ни, то тук общо взето само 5-6 човека са по-активни в писането и съветите. Не бих казал че съм Мак гуру, но все пак когато имам време и някой иска помощ се опитам да потърся и да дам своето да му се помогне.
Поблемът е че всяка ситуация е нещо различно и както се казва няма една таблетка за всички болести:)

Това го знам защото съм съпорт в Microsoft за SharePoint сървъри.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.