Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

18-04-2024, 23:08:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 852
  • Latest: yngacalt
Stats
  • Общ брой публикации: 82 634
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 118
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 89
Total: 89

89 гости, 0 потребители

Brightness на dual monitor с Mac mini?

Започната от zazzlezz, 15-03-2018, 09:27:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

zazzlezz

Някой знае ли как да си настройваш brightness нивото едновременно на 2-та монитора? До преди около месец използвах Shades ама в момента не работи и не знам защо. То не е ъпдейтвано от кой знае кога. Та, има ли друга опция?  ::)

jicall

Ще ми е интересно ако има алтернативна програма. Аз също съм с мини и два монитора и ползвам Shades  вероятно от десетина години или повече. Тествал съм я от 17" до 32" и работи добре. Чат- пат гърми, но после тръгва отново като и дадеш старт от системните преференции. Ти пробва ли да я стартираш отново или да я преинсталираш? 
一番

zazzlezz

Няколко пъти рестартирах, деинсталирах и въобще не реагира на short cut-ите както преди. Може ли да ми направиш няколко screenshot-а на настройките от твоя гледна точка? Искам да видя какво аз не правя като хората (или не знам и аз)

jicall

Ще  направя скриншоти и ще онагледя, но като се добера до нас, че в офиса съм на уин. но не ми се вярва да е от настройките, понеже съм си играл да слагам всякакви варианти и все си работи. Ти сега като си я преинсталирал, показва ли се въобще в системните преференции или я няма там?
一番

zazzlezz

Да, виждам я както преди, в settings. Интересното е, че имам я инсталирана и на макбука ми (който беше свързан със същите 2 монитора до скоро) и си рабетеше идеално. Преинсталирах Мини-то наскоро (заради проблеми с UPS-а) и от тогава не работи