Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 13:20:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 134
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 110
Total: 110

110 гости, 0 потребители

Въпрос за гаранцията на iPhone 8 купен в чужбина.

Започната от ockac23, 07-02-2018, 09:55:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ockac23

Здравейте,

Как стои въпросът с  международната гаранция на iPhone. Не ми се е наложило, но да си знам как стоят нещата. Моят iPhone 8 е купен от Италия. Ползвам го в България. В случай на нужда, мога ли да ползвам безплатен сервиз в БГ или трябва да купя някакъв международен carepack.

iPhone 8

Adamov

Криейтив център в България е оторизиран сервиз на Епъл и при нужда можеш да ползваш техните услуги. Гаранцията е 12м от датата на активиране на продукта.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

faire

Istyle също вече са оторизиран сервиз и даже ти препоръчвам тях ако имаш проблем.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ockac23

iPhone 8

picklenose

Като стана дума за сервизиране и АйФони... какви са впечатленията от 8ма серия ?

Чудя се дали да не ъпгрейдна от моя вече пенсионер 6 :)

faire

8-ците са страхотни, въпросът е дали искаш същия дизайн и формфактор.
Интересно ще е да видим дали пак ще пуснат подобен модел през есента или всичко ще е с фейс айди и без хоум бутон.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

kmonev

Аз така свикнах с Х-а, че връщане назад няма... от друга страна като говорим за сервиз - всички магазини на iStyle приемат и ремонтират или ги носят някъде ? Конкретно този на Витошка дали могат да ми сменят батереята на една 6ца ?
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

faire

Мисля, че сервиза (или един от тях) е в Сердика център.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

picklenose

Цитат на: kmonev - 08-02-2018, 08:56:53
Аз така свикнах с Х-а, че връщане назад няма... от друга страна като говорим за сервиз - всички магазини на iStyle приемат и ремонтират или ги носят някъде ? Конкретно този на Витошка дали могат да ми сменят батереята на една 6ца ?

Кое толкова те присрасти към X-a че да не искаш да се връщаш назад? Няколко приятеля го разкараха заради доста софтуерни и хардуерни недоизмислици. По мое мнение също избързаха с пускането му.

kmonev

коя хардуерна или софтуерна "недомислица" е проблем ??? вие лично работил ли сте със смартфона повече от 5-10 мин ? ползвам го вече втори месец и определено нямам забележки. определено ми липсваше и малкия размер, преди имах 7 плюс
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

EPIC

Може да се извърши сервизиране ,както колегата каза-в creative , така и в istyle и bulgram service. Но не чувам хубави отзиви за creative centre , а и 2 пъти съм се сблъсквал с тях, не ги бива нещо момчетата,освен ако не са сменили. Самочувствие без покритие.