Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 14:43:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 105
Total: 106

105 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Проблем с черен екран на 7-ца

Започната от PaLMaL, 31-12-2017, 11:20:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

PaLMaL

Здравейте , имам проблем със черен екран на iOS 11.2.1.
Проблемът е там , че примерно когато някой ми звъни екрана не светва и не виждам кой ми звъни , единсвения начин е да натисна POWER бутона , но така затварям разговора.
Също така и като се опитвам да го отключа (нямам пароли и тъч ИД) , натискам нали HOME бутона обаче нищо не става.Само вибрира и пак не светва , трябва да натисна 2 пъти POWER бутона за да светне.

Преди няколко дни го преинсталирах през iTunes , но ефект няма.
Гаранционен е , но искам да попитам първо вас дали е софтуерно или хардуерно.
Благодаря :)

bboyg

Не изглежда да е софтуер... Връщай го щом е гаранционен.

faire

Проблемът е софтуерен. При мен се наблюдава рядко на различни устройства, вкл. новите айфони.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

PaLMaL

Цитат на: faire - 31-12-2017, 15:18:15
Проблемът е софтуерен. При мен се наблюдава рядко на различни устройства, вкл. новите айфони.


Sent from my iPhone using Tapatalk

А някакви напътствия към решение ?

faire

Фийдбек към Епъл да си оправят бакиите. Не може тия номера да ги прави и на най-новия им телефон за 2500 лв...
Спомням си преди години на първия Галакси С имаше точно същия проблем и тогава си виках, че на айфон такова нещо никога не може да стане.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

PaLMaL

А според вас , ще го приемат ли за ремонт/смяна с такъв дефект ?

bboyg

Ако телвфона ти е още в 1-вата година на гаранцията, е напълно възможно направо да ти го заменят. Ако си влязал във втората година обаче, ще е ходене по мъките. В България гаранцията е TOTAL SHIT!!!

faire

Ако проблемът ти е постоянен и се случва по няколко пъти на ден - носи го.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

PaLMaL

Не провеждам много разговори на ден , но от 10 да кажем 1 е фейл.
И да , телефона е на 2 седмици.

PaLMaL

Така , телефона е от известно време при мен , в сервиза не са установили проблем и ми го върнаха , нищо че им пратих видео с това какво се случва с телефона когато "бъгне" . Не е възможно и да се свържа с тях по телефона , затова  писах няколко мейла , от които освен че ми беше даден съвет да направя фактори ресет друго не стана.
Става въпрос за Creative Center. И така си ползвам телефон за 1300лв с дефект , който явно не може да бъде "ремонтиран". Евалата

bboyg

iStule и BULGRAM също са официални сервизи. Пробвай там.

EPIC

Да, има многоо отрицателни коментари за тоя creativ centre. Не знам , но трябва да се информирам как се издават лицензи на сервизите,дали креатив дали някакъв друг...а търси си правата КЗП , не ги оставяйте така нещатата. Успех!