Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 16:17:38

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 48
Total: 48

48 гости, 0 потребители

Macbook Pro Софтуерен проблем

Започната от skoev, 22-11-2017, 20:33:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

skoev

Здравейте,

Имам следния проблем :

По време на преинсталация на OS X Yosemite нещо прекъсна и сега когато включа мак-а ми показва бял екран като и не мога да вляза и в recovery partition. Показва ми двата дяла но, който и да избера следва бял екран. Не мога да вляза никъде за да форматирам харда. Опитах с комбинацията : command key + R , но нищо - отново бял екран.
Създавах с TransMac bootable usb няколко пъти но не го открива. Ако успея да стига до disk utilities нататък ще е лесно. Знам, че сигурно пропускам нещо елемeнтарно но не мога да се сетя...
Ако някой има идея, бих бил много признателен и благодарен за съвет.

dreben

Ако си във Варна, може да пробваме да се оправи. Другата оппция е всеки ден по няколко пъти различни съвети и  команди. Отнема време.
Успех!
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Adamov

Ако не ти трбява инфото от харда просто го извади, вържи го (с кабел или кутия) за друг компютър и го форматирай. След това го върни обратно в компютъра и ако не е хардуерно нещо няма да имаш грижи с чиста инсталация.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

skoev

Цитат на: Adamov - 23-11-2017, 09:00:52
Ако не ти трбява инфото от харда просто го извади, вържи го (с кабел или кутия) за друг компютър и го форматирай. След това го върни обратно в компютъра и ако не е хардуерно нещо няма да имаш грижи с чиста инсталация.


Накрая така направих и сега вече всичко е наред. Благодаря ви много, че се отзовахте.