Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 14:30:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 149
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 125
Total: 125

125 гости, 0 потребители

Панел iPhone 7 jet black

Започната от Citron, 19-11-2017, 16:48:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Citron

Привет,на всички!

Притежавам iPhone 7,на който задния панел е,с цвят-jet black.
От както излезе на пазара,досега е достатъчно надраскан,въпреки използването на силиконови протектори.

Запитването ми е-Дали някой знае за сервизен център,кадето биха го сменили с нов,от същия цвят?

Поздрави!
Citron

Citron

 Здравейте!

Съвет,за панела?  ::)
Citron

Citron

Готово! :)

Заден панел (jet black),за iPhone 7,в комплект-с бутони...68€

;)

Citron

Fifata

Един съвет... освен ако не е наложително, не се занимавай с глупости!
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Citron

Citron

Fifata

Сигурен ли си, че за тоя пари взимаш оригинален продукт? Според мен, за да е оригинален трябва да е свален от друг телефон. А кой ще го смени тоя корпус? Има рискове и рискове при отварянето на телефоните и ако не се направи като хората.... после лошо.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Citron

 Привет,Fifata!

След дълго търсене из всякакви сайтове,попаднах на един,който предлага панела,с бутоните и пише,в описанието,че е оригинален.Но на следващият ден,говорих с един мой Приятел,който има магазин за телефония и ми спомена,че е взел същия цвят iPhone(блокиран) и панела му е в много добро състояние!
Много е "изподран" моя и за това искам да го сменя...
Надявам се,всичко да мине наред!

Може ли да Ти задам един въпрос,виждайки,че притежаваш Apple TV 3?
Citron

Fifata

Питай каквото желаеш :)
На мен писането ми свързано с панела е, че и като сложиш нов панел, пак ще го сложиш в калъф или протектор или каквото и да е и след определено време пак ще се издраска и пак същата процедура :) Което за мен е безмислено, освен ако не си решил да го продаваш.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Citron

Значи...като си взех,Apple Tv 3 генерация,в началото,всичко беше ток,но след някоя друга актуализация(не помня вече,коя точно),iPad-a или iPhone,трябва да бъдат,с включен екран,когато са свързани,с Apple Tv... :( Загасиш ли ги-изгасва и образа,в Телввизора,а в началото не беше така.

От каде може да идва това "неразбирателство",между тях?
Citron

Fifata

След определени ъпдейти на телефона. Са направи така, че някой приложения (включително и Сафари) да изключват Airplay след като устройството заспи (заключи). Та от там ти е проблема, не е в Apple TV-то.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Citron

Значи ли,че така ще бъде занапред?  :-\
И при Теб ли е така,Fifata?

Няма ли "лек" за това?  ::)

Говорих с отдел-поддръжка-Apple и искаха да свържа Apple Tv,към iTunes,за да се restartira,но...нямах в този момент micro USB Cable и така и си остана...

Ще взема тези дни кабел и ще опитам,да видим какво ще се получи
Citron

Fifata

Ами това както казах си е проблем с телефона/таблета, а не с Apple TV. Аз това Apple TV моето много отдавна не съм го включвал, защото си купих Смарт телевизори навсякъде по стаите и всъщност ползвам само YouTube да пускам музика от телефон към телевизора и там нямам проблеми. Не съм тествал и не знам дали го имам този проблем, ама аз съм вечно с някоя бета на телефона или на таблет ако имам под ръка и е малко проблем да дам обективно мнение дали работи или не като хората :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Citron

 Ясно!  :)

Аз също ползвам SMART TV,вкъщи,но...тъй като съм,в Мадрид,и понякога си пускам Българска Тв,да гледам,обаче...тъй като сигнала,идва от Internet,а Тв-то,не ми поддържа явно някакъв кодец,за да мога да гледам директно от него и заради това ползвам Apple Tv,свързано от телефон или таблет.

Благодаря Ти,за отговорите,Fifata! ☺️
Citron