Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-04-2024, 10:21:21

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 252
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 152
Total: 153

152 гости, 1 потребител
XoXo

Конвертиране на видео "as source"

Започната от Константин, 28-10-2017, 14:30:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Константин

Приятели,
искам да си конвертирам колекцията от филми/сериали но търсейки удобен начин да го направя, така и не намерих подходящие продукт.
Искам да конвертирам цяла папка във формат HEVC H.265 MP4 като не желая за всеки файл да указвам че е нужно да има аудио трак или субтитри да се включат, т.е. да го конвертира както си е целият контейнер.
Опитах с какво ли не, но всичко изисква ръчно активиране.
И в Handbrake трябва да вливзам в менюто да казвам да има този айдио трак и тези субтитри.
Във Wondershare Video convertor Ultimate пък може да се активира амо един аудио трак. Тези китайци дори изключиха възможността да създаваш тикети при положение че имам лицензия за всичките продукти, който съм купил от тях. Дори функцията New feature request не им работи.
Надявам се ми схванахте мисълта и се надявам на добър съвет.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Константин

Понеже никой не отговори, засега решението е iffmpeg:
http://www.iffmpeg.com/
там може да се направи това което ми е нужно. серийния номер който може да се намери в кракнатата версия се приема, но програмата не работи докато не си я купиш, както и направих аз.
Може би това е най-добрият продукт на пазара за конвертация, която е основана на FFmpeg. HandBrake също има хубави функции но при скриптовете ако се конвертира, то не допуска в името на файла да има интервал.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.