Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 01:17:31

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 129
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 120
Total: 120

120 гости, 0 потребители

Кога ще има ъпдейт на ios11

Започната от insomnium, 14-09-2017, 09:40:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Henshiro

бета на 11.1.1 има вече 2гб е. до момента батерията ми се струва по-корава.... може да е пласибо де  8)

ProstoAZ

Аз съм с шестица от подписа и честно да ви кажа, със или без бета е еднакво хипер мега бавен. Като го поставя до 7-ца и го тествам през пускане на програми, е направо смърт.

Например, натискам едновременно фейсбук иконата а апп-а, седмицата реагира за секунда, а моят телефон първо свети бял екран, едва после нещо се случва и отива на 3 - 4 секунди.

Аз мисля, и сигурно е така, но не си давам сметка, че от Апъл това се прави нарочно, за да си купуваш винаги най-новия телефон. ДА, поддръжка за по-старите модели ще има, но те ще работят очеизвадно по-бавно.

Моят телефон съм го преинсталирал, рефрешвал, какво ли не правил, за да бъде уж бърз. Не е. Жалко е, че не се правят две версии: една на iOS лека и една - нормална.

Да си сложа орязаната лека и да не се ядосвам, че не мога да отворя вайбър или нещо друго по няколко секунди.

iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

ivaila896

И аз съм с 6-ца и цикли, работи много бавно, за приложенията е необходимо по 4-5 секунди до като ги отвори (стои бял екран), дори и иконата на слушалката мисли по 3-4 секунди..... Кажете какво мога да направя? Ресетнах го и го пуснах като нов и си го настройвах всичко на ново... С последния ъпдейт съм, преди 2 дни го качих, но няма подобрение. Възможно ли е още да се върна към 10.3.3 или вече го спряха?
Apple Iphone 6 / 16GB

Константин

Здравей, и аз съм със 6-ца. Не наблюдавам подобно поведение при мен.
Много интересно защо така се случва при теб.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ivaila896

Не знам, търся отговора още. Дали е от IOS 11, може би тежи на 6-цата или проблема е някъде другаде....
Apple Iphone 6 / 16GB

terlichko

Здр ProstoAZ,
Пускал ли си Geekbench тест на телефона си, след като е започнал да ти парави проблеми? Питам понеже четох че при проблеми с батерията Apple могат софтуеърно да ти намалят честотата на CPU-то, което води до ефекта, който описвате с ivaila896. Като решението е да си смените батерията на телефона.

ivaila896

Цитат на: terlichko - 13-12-2017, 10:16:11
Здр ProstoAZ,
Пускал ли си Geekbench тест на телефона си, след като е започнал да ти парави проблеми? Питам понеже четох че при проблеми с батерията Apple могат софтуеърно да ти намалят честотата на CPU-то, което води до ефекта, който описвате с ivaila896. Като решението е да си смените батерията на телефона.

Не знам какво значи това Geekbench и как или кой да ми го провери, но пък батерията ми държи, даже понякога по 2 дни
Apple Iphone 6 / 16GB

terlichko

Geekbench е програма, която тества CPU-то и съществува за различни платформи(за андроид поне е безплатна, никаква идея как е при iOS).
Иначе преди 2 дни четох в macrumors(https://www.macrumors.com/2017/12/11/alleged-throttling-old-iphones-battery-controversy/), че са забелязали че при някои модели на 6s при ниски нива на батерията се намаля честотата на процесора(за повече инфо съм дал линк към статията) и това ми заприлича на вашата ситуация, за това попитах дали сте правили някакви тестове на телефона.

ivaila896

Благодаря, ще се поинтересувам по-подробно
Apple Iphone 6 / 16GB