Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

24-04-2024, 03:26:12

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 220
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 163
Total: 164

163 гости, 1 потребител
Seo-Ul-hob

Кога ще има ъпдейт на ios11

Започната от insomnium, 14-09-2017, 09:40:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

insomnium

Колеги, знае ли някой гога ще бъде пълната новата 11 в официален ъпдейт?

Adamov

Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

insomnium

(null)
Сигурно ли е?


Sent from my iPhone using Tapatalk

faire

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

Сигурно е. След 20:00 българско време.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Henshiro

ако си бил в бетата веднага след keynote-а пуснаха ъпдейта.


Adamov

GM, да. Но официалната дата е 19.09. Аз даже след 10тата бета изтрих профила и сега ще пропусна GM-a и слагам направо OR.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

ProstoAZ

При мен на тел дойде, не идва на комповете:)
А имам час-два и после чак на 25 ще ги ръчкам, че заминавам:)

iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

faire

Като знам колко проблеми имаше с миналата 'нова' ОС, смятам да поизчакам с ъпдейта. Таман оправиха почти всичко с 10.3.3 и дори батерията е ок. Не смятам да си го причинявам. Само айпад про-то ще ъпдейтна, понеже за първи път там има много повече нововъведения, отколкото за айфон.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Henshiro

Доста по-добре е от последната бета. Батерията значително кара повече. Освен това и два нови уолпейпъра други нововъведения не съм видял

insomnium

На телефона още нямам нищо дошло.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Константин

Как ви се струва новата ОС? Споделете впечатления, някои трикове или хитрости които сте забелязали.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

thebrainless

На iPhoneSE направо лети, никога не ми е бил толкова бърз телефона. В началото след ъпдейта лагваше доста и му падаше бат., но след ден и нещо се оправи. Предполагам е индексирал файлове. Ефектите са много приятни и като цяло съм с много положително впечатление. Колкото до новостите, спокойно може да видиш 2-3 клипчета в тубата.
Stay hungry. Stay foolish.

Константин

Чудесно, и на ме ми харесва, макар че колегите ми около мен нещо се дразнят от новия му интерфейс, един пък се е вманиачил на тема батерия и всеки процент паднал го изкарва от равновесие:))
Да доста функции има, харесва ми тази със споделянето на пароли за Wifi, но това което не можах да разбера и още не съм тествал е дали споделената парола се съхранява или само шерваш Wifi с друг IOS.
Друго което ми направи впечатление че "изключването" на Wifi и Bluettoth всъщност не е физически офф на модулите, а само дисканект от съответното устройства, незная дали това пести батерия.
Записа на екрана е полезно много.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

faire

Wifi и Bluetooth не ги спирам никога, не разбирам какво е това вманиачаване. ГПС-ът харчи много повече ток. 4Г мрежата също.
При мен 11-ката се държи супер на 6с+, направо неочаквано за първа официална. Може би неслучайно имаше толкова много бети, докато я поизгладят.


Sent from my iPad using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.