Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 12:10:49

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 168
Total: 169

168 гости, 1 потребител
Lukcho

Бавен APP store...

Започната от arnold, 03-07-2017, 21:55:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Абе някой освен мен има ли проблеми последната седмица със апстора? И на айфоните ми и на компютъра само някакви тайм- аути дава... Непонятно... И то не само на домашната ми мрежа, а и на работа (което изключва проблеми с рутера или връзката...)
Real Mac mini

Константин

Здравей, аз не съм наблюдавал нещо подобно. Всичко работи бързо и без проблеми и на айфона и на двата ми мака. При теб Bulgarian App Store ли е или си с акаунт от друга страна? Не вярвам да има значение но кой знае.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

shaman

Не знам за бавен, но за 2 дена 4 човека ми се оплакват, че въобще не могат да си ъпдейтнат програмите а за нови пък съвсем не могат да свалят...

forka2k

И аз имах проблем в нас където съм на Нетуоркс, но в момента в който мина на 4Г от Мтел и всичко работи, а и на работа също си работи, но сме на друг доставчик. Други с проблеми и да са клиенти на Нетуоркс?
Open mind for a different view and nothing else matters

shaman

Някаква голяма каша става тук, защото току що дойде една госпожа при мен с такъв проблем..
С нейния акаунт в appstore и моето Wifi не става.. С моя акаунт - няма проблем. Няколко пъти превключвахме акаунтите и резултата е същия.

forka2k

Наистина е доста странно, но при мен проработи на МАК-а чак когато сложих гугълски ДНС-и, а на телефона когато минах на 4Г.
Open mind for a different view and nothing else matters