Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 10:32:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 128
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 135
Total: 136

135 гости, 1 потребител
veskop

Съвет за мак

Започната от advokata25, 18-06-2017, 10:34:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Константин

Ти искаш да го купищ в Amazon?
Е това няма да стане, само от сайта на Apple.

Но и в сайта те изчезват ежечасно:
https://support.apple.com/kb/sp742?locale=en_US
това е най-евтиния в момента.

Аз дебах цял месец за Мак Мини и като се появиха след една седмица всички изчезнаха ( refubished) и чак вчера се появиха отново всички модели.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

advokata25

Не ми го отваря, кой модел е това?

Константин

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

advokata25

Благодаря ти. Аз съм харесал
https://www.apple.com/shop/product/FF839LL/A/refurbished-133-inch-macbook-pro-27ghz-dual-core-intel-i5-with-retina-display

Притеснява ме че има по стари на по висока цена. Каква е причината

Константин

О, но ти гледаш Про, те са доста по-скъпи разбира се, там не е само в процесора а и в дънната платка +Ретина  и изобщо продуктивността им.


Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

advokata25

Повече си заслужава от air.

Константин

Точно така, това се опитвам да ти кажа от самото начало. Повярвай ми заслужава си покупката на такъв компютър дори и да нямаш опит. Лесно се свиква и ще получаваш удоволствие от работата.
Програми има достатъчно всякакви ( кракнати безплатни), дори да решиш да си ги купиш лицензионни ( което лично аз правя) .
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

advokata25

Благодаря ти! Скоро ще споделя впечатления.

Константин

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.