Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 11:28:32

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 52
Total: 52

52 гости, 0 потребители

Нов сервиз на Епъл

Започната от pravdo, 11-04-2017, 22:53:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

Искам да споделя с вас, великолепното си впечатление от един нов (за мен) сервиз.
Към iStyle са открили сервизи. Моите впечатления са за този в МОЛ Сердика, кварталния мол.

Изгърмял иМак, смяна ХД и видеокарта, през това време за да имам комп слагам голям диск на лаптопа. Прехвърлиха ми цялата информация от един увреден външен използван за Тайм машин. После помощ да се настроят мейл акаунтите, че нещо се бяха бъгнали.

Всичко това, с любезност, отзивчивост и за някой неща напълно безплатно след часове занимаване с моите машини.

Работят две момчета, но с мен се занимава Начо Павлов. Искам да му благодаря още веднъж. А, забравих да кажа, стандартните услуги са по-евтини от Криейтив, с които да си призная не съм имал проблем, но са малко по-скъпи и с нечовешки срокове за престой на машините. За сравнение, 15 работни дни в КЦ а в iStyle за една седмица тестваха, установиха, поръчаха, монтираха новите части и ми прехвърлиха важна информация.

Стана малко дълга тая тема, но съм във възторг. Поздравявам екипа на сервиза.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

Henshiro

като цяло в Сердика Център са доста печени. Хората са любезни и услужливи.. не като в криейтив център.

angelvn

А да знаете дали се водят сертифициран сервиз или просто сервизират машините, продадени от техните магазини + други поръчки?
UI designer and developer

patchosan

iPhone 13 Red Program
iPhone 11 Red Program
iMac 2019 5K 3,1Ghz Intel Core i5 CTO
64GB 2667 MHz DDR CORSAIR
512GB SSD

birarid

Момчетата в сервиза са просто безупречни - нивото на обслужване е просто перфектно!
Не съжелявам че им се доверих - свършиха си работата безупречно и със светкавична скорост.Вчера по обяд занесох лаптопа, и днес следобяд вече беше готов, което е просто нечувано по нашите ширини.
Голямо браво за момчетата - според мен всеки посетих сервиза ще остане очарован!

За напред това е моя сервиз за Епъл устройствата ми.

П.П Цените за услугите им са по-ниски от на криейтив!!!
MacBook Pro Mid 2014
iPhone 11 Pro 64GB
Apple Watch 5
iPad Mini 5 64GB WiFi

TheCharmedOne

Благодаря за препоръката, ако ми се наложи, ще ги пробвам.

terlichko

На мен също ми се наложи да нося мак-а за ремонт(смяна на дисплей). Доволен съм от сервиза на iStyle. Машината ми бе ремонтирана за 3 дни и в момента работи чудесно. Обслужването в сервиза беше на ниво.