Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 11:17:01

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 168
Total: 170

168 гости, 2 потребители (1 скрит(и))
forka2k

Покупка на Macbook

Започната от dpv, 26-03-2017, 22:49:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

dpv

Здравейте,
Искам да си купя нов макбук про 15 тъч бар и забелязвам, че цените на частни купувачи както колегата от форума, така и на други - са значително по ниски. Например моделът от който се интересувам в магазин струва 5200-5500, а от частен купувач мога да го взема за 4400лв.
Имайки в предвид че купувам неразопокован лаптоп мислите ли че тази покупка крие някакъв риск? От гледна точка на това дали продукта е оригинален мисля, че справка със серийния номер на продукта в https://checkcoverage.apple.com/bg/bg/  е достатъчна и все пак мислите ли че има някаква основателна причина да не се възпозлвам от ниската цена на частните купувачи. И ако има проблем с лаптопа как се процедира с гаранцията. Знам, че тя е международна но все пак аз нямам касова бележка - как ще им докажа, че продукта е мой ?

faire

Гаранцията е само по сериен номер, документ не ти трябва. Цените в магазините тук винаги са били доста високи, така че спести някой лев и го вземи от човек. Доста се продават и запечатани. Проблеми с оригиналност не вярвам да срещнеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.