Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 19:57:51

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 61
Total: 61

61 гости, 0 потребители

Creative Center отзиви и резултати

Започната от mutra, 24-03-2017, 21:26:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

mutra

Привет,
преди малко попаднах на нещо интересно, в мрежата, което е свързано с CC.

https://www.linkedin.com/pulse/dear-apple-fix-your-bulgaria-nikolay-tsenkov

Знам, че във форума има няколко теми свързани със сервизиране на Apple devices, но както всички знаем СС са единствения оторизиран сервиз в България.

Правя темата за да повдигна въпроса: НАИСТИНА ЛИ Е ВЯРНО ТОВА?

Това си е чисто направи си сам...


П.С. до сега никога не ми се е налагало да сервизирам някое от моите Apple devices(да чукам на дърво  ;D ). 

Но наистина, може ли да е вярно това? Чувал съм за върнати продукти, които не са били оправени или са били върнати надраскани, но това...

HQ

МА СЕРИОЗНО ЛИ ПИТАШ?
Всеки втори тук е имал преживявания в КЦ и е споделял какви баснословни суми струва да се поправи нещо елементарно. Неведнъж са влизали и техни агенти да хулят наред и да крещят общо взето "да го духат бедните".
От смяна на харддиск с ссд до смяна на дъно и дисплей ще кажеш че вземат по 10 лв на болтче.

mutra

Да, за цените им съм чувал, но не знаех и не съм очаквал, че качеството на техните услуги е толкова ниско...

Henshiro

70 лева ми искаха за да ми отворят мака и да ми сменят хард диска с мой такъв. Викам дай ми отверката, аз сам ще си я сменя. Изгониха ме

bboyg

Много си повярваха тия... Апък ако знаете какви заплати дават само... Туй 500-600 лв. ги имат за няма нищо!  ;D ;D ;D

faire

КЦ извънгаранционно никога! Ако продуктът е в гаранция или влиза в програма са ОК. Но явно има и случаи като споменатия - и все пак там има също неизвестни.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

iapplethis

за смяна на батерия на rMBP 13 2014 ми направиха оферта за 500лв  ;D

Fifata

Смяна на батерия на iPhone 5S 280лв :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

patchosan

Creative Center е купен от Представителят на BOSE в BG.
Освен това отдавна има друг официален представител според сайта www.apple.com
iPhone 13 Red Program
iPhone 11 Red Program
iMac 2019 5K 3,1Ghz Intel Core i5 CTO
64GB 2667 MHz DDR CORSAIR
512GB SSD

faire

Хм, интересно. Булграм вече са оторизиран сервиз. Istyle също са добавени. Преди беше само КЦ.
Иначе, доколкото си спомням, съм чувал лоши отзиви от Булграм специално за ремонт на телефони. Все пак хубаво е, че има избор.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

shaman

Преди година Криейтив Център се опитаха да ме измамят с 500 и нещо лева...
Имаше програма на Apple за подмяна на видеокартите на iMac, която беше до 4 години след "first retail sale" !
Юли месец им изпращам един iMac с изгоряла видео карта, купен по документи септември месец.. т.е. има още 2 месеца до края на 4 годишния период.
От Криейтив центъра ми отговарят любезно, че за съжаление не могат да го оправят по програма, защото според техните справки е продаден юни месец и срока е изтекъл. Можели да го оправят, но ще струва 500 и нещо лева...
Никакви аргументи и документи от моя страна не помогнаха - нито фактура издадена от "authorized reseller" септември месец, нито дори фактура пак септември от Apcom  към риселъра.

Наложи се да звъня нагоре по веригата и на всеки да обяснявам какво означава "retail sale" докато най-после се съгласиха с мен..

Ако не бях звънял настойчиво на "началниците" щеше да се наложи да си платя 500-те лева, а най-вероятно те щяха да си го минат по програмата... Крайно некоректно отношение от тяхна страна....

patchosan

Господарят дава...овчарят не

Цитат на: shaman - 05-05-2017, 09:49:11
Преди година Криейтив Център се опитаха да ме измамят с 500 и нещо лева...
Имаше програма на Apple за подмяна на видеокартите на iMac, която беше до 4 години след "first retail sale" !
Юли месец им изпращам един iMac с изгоряла видео карта, купен по документи септември месец.. т.е. има още 2 месеца до края на 4 годишния период.
От Криейтив центъра ми отговарят любезно, че за съжаление не могат да го оправят по програма, защото според техните справки е продаден юни месец и срока е изтекъл. Можели да го оправят, но ще струва 500 и нещо лева...
Никакви аргументи и документи от моя страна не помогнаха - нито фактура издадена от "authorized reseller" септември месец, нито дори фактура пак септември от Apcom  към риселъра.

Наложи се да звъня нагоре по веригата и на всеки да обяснявам какво означава "retail sale" докато най-после се съгласиха с мен..

Ако не бях звънял настойчиво на "началниците" щеше да се наложи да си платя 500-те лева, а най-вероятно те щяха да си го минат по програмата... Крайно некоректно отношение от тяхна страна....
iPhone 13 Red Program
iPhone 11 Red Program
iMac 2019 5K 3,1Ghz Intel Core i5 CTO
64GB 2667 MHz DDR CORSAIR
512GB SSD

stankov.s

Цитат на: faire - 02-05-2017, 20:00:22
Хм, интересно. Булграм вече са оторизиран сервиз. Istyle също са добавени. Преди беше само КЦ.
Иначе, доколкото си спомням, съм чувал лоши отзиви от Булграм специално за ремонт на телефони. Все пак хубаво е, че има избор.
Булграм ми отказаха ремонт на два iPhone закупени от Мтел. На 6-цата се чува много тихо и отказаха с предтекст , че е изпускан. А към онзи момент не беше.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !