Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

23-04-2024, 19:35:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 140
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 132
Total: 132

132 гости, 0 потребители

Adobe Photoshop / Premiere / After Effects

Започната от sashe_to, 19-02-2017, 10:55:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

sashe_to

Здравейте,

някой има ли кракнати версии на Photoshop/Premiere/AfterEffects?

По торент тракерите намирам само стари версии от преди няколко години. Ще се радвам ако някой може да помогне.

Пиф

Има ги на много места, въпрос на търсене .....
hттp://gfxdomain.co

Константин

Цитат на: sashe_to - 19-02-2017, 10:55:53
Здравейте,

някой има ли кракнати версии на Photoshop/Premiere/AfterEffects?

По торент тракерите намирам само стари версии от преди няколко години. Ще се радвам ако някой може да помогне.

Ето тук ще ги намериш: Но тегли от бутончето Download от главната страница. Ако не ти е спешно мога да ти ги изтегля и да ти ги кача в облака си и ще ти пратя линк след това.
http://www.mac-torrents.com
Тук също има, но ги слагат на Nitroflare и за големи обеми ти трябва акаунт. Аз си го купувам ( за 90 дни обикновено ) за да тегля понеже излизат много неша и ъпдейти всеки ден.
https://macx.ws/
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Adamov

Аз ползвам CS6 Master Collection. Има го в замунда.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Константин

#4
Качих ти ги тук:

https://cholev.dattodrive.com/index.php/s/T2MwAo5TDKKv4JY

Напиши като си ги изтеглил да ги махна.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

angelvn

60евра на месец е таксата за достъп до целия набор приложения от Adobe CC. Това е сума, която се избива с час-два работа.
UI designer and developer

Пиф

Най-много ме е яд да плащам абонамент за софтуер. Защо трябва да е на абонамент ....   - хвани за гушата клиента и го клатй редовно и систематично. Разбирам да си купиш защитен софт примерно, дето се ъпдейтва през ден (заради вирусни актуализации), ама да се абонираш за графичен или офис или какъвто и да е друг пакет, който се ъпдейтва всеки ден, не защото нещо се променя чак толкова, а защото се кърпят дупки от бързане да се пусне поредната версия с малко по-шарени бутончета - не, благодаря.
Не, че не ги плащам тия "абонаменти" пари, въпреки яда си, но го правя само когато ме принуждават обстоятелствата.
За "еднократните" плащания на софтуер, стига да съм в нужда и платежоспособен, не се замислям ......   но, "абонамента" ....

sashe_to

Цитат на: Koce - 19-02-2017, 18:45:09
Качих ти ги тук:

https://cholev.dattodrive.com/index.php/s/T2MwAo5TDKKv4JY

Напиши като си ги изтеглил да ги махна.

Изтеглих ги, благодаря!

sashe_to

Цитат на: angelvn - 20-02-2017, 11:03:26
60евра на месец е таксата за достъп до целия набор приложения от Adobe CC. Това е сума, която се избива с час-два работа.

Продуктите ми трябват за да се уча да работя с тях. Не бих давал по 60 евро на месец за нещо с което няма да изкарвам пари :)

Константин

Цитат на: sashe_to - 20-02-2017, 22:24:18
Цитат на: angelvn - 20-02-2017, 11:03:26
60евра на месец е таксата за достъп до целия набор приложения от Adobe CC. Това е сума, която се избива с час-два работа.

Продуктите ми трябват за да се уча да работя с тях. Не бих давал по 60 евро на месец за нещо с което няма да изкарвам пари :)

Искам да ви кажа че има и по-евтини и дори по-обри алтернативи за много по-малко пари. Аз имам огромен набор от софтуер за да го споделя с приятели или познати, лично аз използвам лицензионен софтуер, мога да кажа че на 90% ми е такъв, останалите са за тест и не са кой знае колко важни. Просто съм свикнал към интерфейса им.
Изтегли си ги от линка който ти дадох за да ги махна, така или иначе има ограничение по времето за да е достъпно така че побързай.

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

sashe_to

Цитат на: Koce - 20-02-2017, 22:29:58
Цитат на: sashe_to - 20-02-2017, 22:24:18
Цитат на: angelvn - 20-02-2017, 11:03:26
60евра на месец е таксата за достъп до целия набор приложения от Adobe CC. Това е сума, която се избива с час-два работа.

Продуктите ми трябват за да се уча да работя с тях. Не бих давал по 60 евро на месец за нещо с което няма да изкарвам пари :)

Искам да ви кажа че има и по-евтини и дори по-обри алтернативи за много по-малко пари. Аз имам огромен набор от софтуер за да го споделя с приятели или познати, лично аз използвам лицензионен софтуер, мога да кажа че на 90% ми е такъв, останалите са за тест и не са кой знае колко важни. Просто съм свикнал към интерфейса им.
Изтегли си ги от линка който ти дадох за да ги махна, така или иначе има ограничение по времето за да е достъпно така че побързай.


Изтеглих ги вече, даже писах по-горе :) Благодаря пак.

bboyg

Остави ги още ден-два и аз да се запиша :)

patchosan

Колега, доколкото знам CS2 е напълно безплатен от години  8) ;D

http://www.adobe.com/downloads/other-downloads.html
iPhone 13 Red Program
iPhone 11 Red Program
iMac 2019 5K 3,1Ghz Intel Core i5 CTO
64GB 2667 MHz DDR CORSAIR
512GB SSD

bboyg

Абе то така, ама подкарай го на нещо след 10.6 :)

angelvn

@Пиф - има абонамент, защото ползваш услуги като cloud storage за CC библиотеките от шрифтове, графични елементи, палитри и настройки, които можеш да синхронизираш между акаунти и споделяш. Имаш достъп до Typekit (доста удобен инструмент за управление на шрифтове).
Генерални ъпдейти на софтуера от CC пакета се правят веднъж годишно + малки обновления в рамките на всяка година.

Инсталираш ли си го "кракнат", можеш да кажеш сбогом на всичко това по-горе. Също, ако работиш с inDesign например, но не си ъпдейтнал до версията от 2017, ще се получи засечка. :)
Та...така са го направили, че да има смисъл. При положение и че таксата се равнява на 1-2 часа труд за месец...не мисля, че си струва човек да се чуди.

@shashe_to след като се научиш се предполага, че ще правиш пари на база натрупаните познания/опит. Изказването ти е като "искам да карам курс по Английски, ама без да плащам, че сега ще се уча".
Ако си към някой университет и специалността ти е в сферата на дизайн/медия, попитай дали не раздават някакви лицензи. Шанса е нищожен, но знае ли човек.
Ако не ти се дават пари, вариант е първите месеци да опиташ с пиратските варианти и накрая вече да лицензираш, за да потренираш и с клауд благинките.
UI designer and developer