Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 13:56:58

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 88
Total: 88

88 гости, 0 потребители

Заключен акаунт без причина.

Започната от Adamov, 25-01-2017, 18:55:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Колеги, днес докато гледах тв лаптопа показа съобщение, че Apple ID-то ми е заключено поради съображения за сигурност. Абсолютно нищо не съм правил, за да се стигне до там. Нито грешни пароли, нито нищо. Трябваше да ресетна паролата. Сега всичко е окей, но въпроса е някой има ли идея защо се случи това? Някой друг с подобен проблем. Имам пусната двуфакторна аутентикация, но не знам дали това има значение.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

jell0

Възможно е някой да е пробвал да ти уцели паролата. Би трябвало след няколко неуспешни опита да блокират акаунта.

thebrainless

 На мойто момиче вече 3/4 път и се случва това, точно сутринта ресетвахме паролата пак... Силно се съмнява някой да иска да и разбива паролата. Според мен е бъг в системата на Епъл.
Stay hungry. Stay foolish.

Adamov

Чудя се дали няма общи и със сайта на Епъл Activation Lock, който беше махнат преди 2 дни. Дано наистина се окаже бъг. Аз честно казано се стреснах.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

iPeichiny

и при мен се случва доста често,не знам какви пароли да измислям вече,,,,,!?
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

doychinov87

Цитат на: Adamov - 25-01-2017, 18:55:07
Колеги, днес докато гледах тв лаптопа показа съобщение, че Apple ID-то ми е заключено поради съображения за сигурност. Абсолютно нищо не съм правил, за да се стигне до там. Нито грешни пароли, нито нищо. Трябваше да ресетна паролата. Сега всичко е окей, но въпроса е някой има ли идея защо се случи това? Някой друг с подобен проблем. Имам пусната двуфакторна аутентикация, но не знам дали това има значение.



На мен ми се беше случило, защото имало транзакции, които не съм оторизирал и ги чаках дни...отключвах , нищо..
Накрая се свързах по телефона и ми казаха, че iTunes ми е ,,issue" , не ,, iCloud" или ,,Apple ID" и го оправиха, но си смених картата с нова и вече не я слагам.

ProstoAZ

Пичове, и на мен се случва често. Имам в момента телефон, аймак и про лаптоп. Включа ли някоя услуга, нещо пипна ли и съм чао... възстановяване и задължително нова парола.. на всички устройства... Страшно досадно! Защо е така? И на мен ми свършиха паролите, егати


Sent from my iPhone using Tapatalk
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.