Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-04-2024, 17:25:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 116
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 113
Total: 113

113 гости, 0 потребители

Iphone6 plus гаранционно обслужване

Започната от nice0ne, 03-01-2017, 18:21:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nice0ne

Здравейте искам да ви попитам,при проблем с Home button-а,не трябва ли да бъде подменен телефона?От теленор ми казаха,че е изпратен във външен сервиз(кой е този сервиз не знам) Home button-a има луфт и прещраква.Дочух,че при повреда на телефон,се подменя задължително,и е абсолютно забранено от Apple да се извършват каквито и да е ремотни дейности от чужди сервизи.Можете ли да ме светнете малко по тази тема :) Благодаря

Mistral01

#1
Моя е 6s и има същия проблем с бутона.
Ако го занеса в Криейтив дали ще го подменят безплатно-бутона?

Crisko029

Първата година от гаранцията в България е към Creative Centre и телефона се подменя с Refubrished бройка, а втората към съответния продавач и през нея те сменят части не подменят целия телефон.

Mistral01

Имам проблем с home бутона на iPhone 6s. Издава странен шум при натискане, щрака по различно, по шумно.Когато го докосна леко, без да го натискан се чува леко пукане/щракане/.
Някой има ли подобен проблем и дали трябва да нося телефона на ремонт?

Johny_Bravo

Цитат на: Crisko029 - 04-01-2017, 19:16:02
Първата година от гаранцията в България е към Creative Centre и телефона се подменя с Refubrished бройка, а втората към съответния продавач и през нея те сменят части не подменят целия телефон.

Това значи,че външния сервиз е такъв в Америка ли? Щото аз влязох във втората година от гаранцията и ми пратиха смс,че отива във външния им сервиз. Но дали имат предвид официалните им представители в БГ или такъв в чужбина?

п.с. оставих го в сервиза на Теленор, който би трябвало да е различен от Криейтив и ония другите

Johny_Bravo

пуснах мнението 2-ри път, но не намирам бутон за изтриване...