Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 13:16:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 149
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 122
Total: 122

122 гости, 0 потребители

MAC OS SOFTWARE

Започната от Константин, 15-12-2016, 20:13:29

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

immortal

Здравейте, готини хора!
Имам версия macOS Mojave ,след като искам да сваля по-стара примерно Sierra Или High Sierra /El Capitan/ от AppStore ми връща ,че не може да се изтегли. Някой теглил ли е от macOS Mojave По-стара версия . Целта ми е да сваля версия и да я запиша на флашка,с цел инсталация на друго у-во.

Поздрави!

Константин

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

immortal

Цитат на: Константин - 11-01-2019, 14:52:31
Провери тук:
http://mac-torrents.com/

Интересен сайт! До сега не съм влизал там, може ли малко инфо? Каква е целта и всичко ли е фрий така да се каже. Има интересен софтуер :)

INN777

Цитат на: Константин - 11-01-2019, 11:07:34
Здравей, тук е написано така:
Microsoft_Office_2016_VL_Serializer.pkg для тех, у кого проблемы с лицензированием программы
ти пусна ли я тази програма?


Здравей, благодаря ти за отговора.

Да инсталирал съм я . Нз дали после не трябва да правя размествания и замествания на файлове за да се кракне ? Всички фалойвое са свалени. Дори 2ри път с друга поредност :(

Константин

#289
Цитат на: immortal - 11-01-2019, 14:54:52
Цитат на: Константин - 11-01-2019, 14:52:31
Провери тук:
http://mac-torrents.com/

Интересен сайт! До сега не съм влизал там, може ли малко инфо? Каква е целта и всичко ли е фрий така да се каже. Има интересен софтуер :)

Всичко е кракнато, дали е free се съмнявам:)
Тегли се без проблем от там.
Кликай на Download само от началната страница. понякога ако си в страничкатра на определен продукт и кликнеш на Download, може да се зареди някоя глупост. Затова избягвай да теглиш от там, само което е на начлната страница или от страницата с резултатите от търсенето.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

kracode

Аз го използвам вече 3-4 години ,каквото ми трябва и засмуквам ,всичко е free.Някакси не е ангажиращо,не ти трябва регистрация.Под всеки торент има поле за коментар,ако някой е писал нещо значи не работи коректно програмата,но това е много рядко:)

immortal

Благодаря Ви! Ценно инфо е! :)

INN777

Здравейте,

Скоро някой дали е свалял офис пакета 2016. Пробвах по какви ли не начини и не мога и немога да го активирам. Много ми е спешен, ще съм много благодарен ако някой удари едно рамо...

Константин

Инсталираш Word, стартираш го и като иска да се логнеш с акаунт куитваш приложението! След това стартираш  serializer/volume license и след това отновно отваряш Word.
Скипваш логина( вече ще го имаш като опция) и работиш!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

IRON MAN

Здравейте,
само при мен ли не работи последната Tuxera,която е в облака и също от торента?(с Мохаве съм)
Или има нещо което не правя като хората?
На някой от торентите,преди да започна да ги свалям ми излиза съобщение,че файлът е маскиран и може да навреди на комп.,но не на всички.Някой сблъсквал ли се е с това?

miiladiin

Някой да знае откъде да сваля imy fone D-back кракната.

Константин

Цитат на: miiladiin - 07-02-2019, 16:40:19
Някой да знае откъде да сваля imy fone D-back кракната.

Някой от тези няма ли да ти свършат работа?
http://mac-torrents.com/?s=tenorshare
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

miiladiin


Константин

аз знам че я няма там, но друга алтернатива не би ли помогнала?
Или ти е нужна именно тази програма?
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

miiladiin

Искам да върна backup от viber