Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

23-04-2024, 21:48:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 140
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 137
Total: 137

137 гости, 0 потребители

MAC OS SOFTWARE

Започната от Константин, 15-12-2016, 20:13:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

AnotherBoy

Цитат на: Пиф - 21-12-2018, 23:01:40
Аз го имам, но е част от целия пакет Adobe Master Collection CS6, едно DMG е, 7 GB. Предложи къде да го кача, за да си го изтеглиш.
Здравей, благодаря ти! Не знаех, че е част от тази колекция, а нея я има в замунда и може да се свали от там! Благодаря на всички и весели празници!
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

HQ

хей има ли някой представа защо мак ос-а вече не може да се намери в апстор? пиша ьосемит маерикс сиера и ми излиза само mac os server за 43лв ?! Изглежда MBP 3.1 mid-2007 поддържа до 10.11* тегля го от камъните, но има ли смисъл да го инсталирам, трябва ми бързина и стабилност?

Константин

Въпрсът има сложен отговор. Доколкото знам MAC OS изчезва от Mac App Store след като се ъпдейтнеш, освен това ти не виждаш други ОС които не са съвместими с твоя компютър.
Например:
https://support.apple.com/kb/SP711?locale=en_GB

https://discussions.apple.com/thread/6697280

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ggzy

Влизате в апстор с профил от който сте теглили някога MacOS, отивате в Purchased и сваляте от там.




Sent from my iPhone using Tapatalk
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

HQ

тя инсталацията ми е стара, 10.5 качен до 10.9 като последния ъпдейт от 10.8 на 9 го направих от апстор.
Сега стягам лаптопа, не е ползван поне 2 години и се изненадах. Също така бях минал и през няколко сървърни версии и developer релийзи, от 10.5 не е правена чиста инсталация...
абе мазало  ;D ще качвам 10.11 от брокънстонс като доброто старо време

bluesky

Абсолютно - няма нищо по-хубаво от една чиста инсталация.

Adamov

Здравейте колеги. Имаме ли версия на Disk Worrior. Трябва да сваля една изключително важна информация от една флашка. Благодаря.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Константин

В облака има 5.2, това е последната и версия. По-нова няма!

https://www.alsoft.com/DiskWarrior/mojaveapfs.html
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Adamov

А лекувана ли е? Че не мога да я подкарам?
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Константин

Пише че е кракната , но и при мен иска сериен номер. И като се инсталира се вижда ч е е кракната, но явно нещо не е сработило.
Изтегли си bootable версията и опитай с нея. НА Wondershare RecoverIT е също хубава!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Adamov

Оказа се, че каквото и да се напише като сериен номер минава и програмата работи. Уви не разпознава флашака и не мога да спася документите.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

russeff

Цитат на: Adamov - 05-01-2019, 09:43:09
Оказа се, че каквото и да се напише като сериен номер минава и програмата работи. Уви не разпознава флашака и не мога да спася документите.

Здравей, два пъти успях да спася част от информацията от сериозно повредени карти на камера с тези програми. Вторият път дори не виждаше картата, но в Mac Data Recovery се появи:
Mac Data Recovery Guru
Tenorshare Any Data Recovery

Има ги в mac-torrents.com

Успех!

Adamov

Много ти благодаря. Ще пробвам.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

INN777

#283
Здравейте,

Свалих Microsoft Office 2016 но имам следният проблем.
Изписваме ми се Activate Office to create and Edit . По принцип ми изписва че лиценза е активиран и катинарчето е отворено и точките зелени. Свалил съм всички файлове и съм следвал описанието. Но вероятно бъркам някъде по пътя ... Благодаря предварително за помощта. 2 пъти заповчвам от начало :(

Константин

Здравей, тук е написано така:
Microsoft_Office_2016_VL_Serializer.pkg для тех, у кого проблемы с лицензированием программы
ти пусна ли я тази програма?
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.