Страници: 1 ... 14 15 [16] | Надолу Начало - СОФТУЕР И ОС - MAC OS SOFTWARE (Прочетена 23940)

kocetokz

Здравей "dreben". Много се извинявам за недоразумението, но това е с което разполагах и намерих в mac-torrents, нямам възможност да тествам всичко което се сваля понеже това са към 600ГБ Софтуер. Аз нямам представа дали KONTAKT изсква хардуер за да работи или просто е само програма без да има необходимост от другата част?
За Камъните нямам акаунт, а доколкото зная там има изисквания които ако не се спазват ти трият акаунта.

Честно казано преди време се сблъсках с проблем когато търсих софтуер за конвертиране на видео към h.265(HEVC) формат. Изтеглих ff-mpeg (ff-works) и беше кракнат, но така и не работеше. Изтеглих си демо версия от сайта и и пак същото. Писах на съпорта  и те ми отговориха - "Използвате неверен сериен номер, верятно програмата ви е кракната и няма да работи!" . Бях в шок как са го направили така:)
Купих си я, смених си номера и всичко заработи!
Това е просто пример че с кракнатия или неправилно кракнатия софтуер има нюанси които би следвало да се отчитат, макар че не всичко можем да си позволим да си купим за съжаление!

back to top

dreben

Грешката е моя, трябваше да ти пиша на лично. Със здраве!

Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro-10.2 Late 2012 Retina
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017
back to top

recidivista

Здравейте!
 От няколко дена се опитавам да инсталирам photoshop но все има някакъв проблем. Търсих и тук но изглежда облака в, който са качени програмите вече не съществува. С макбук еър съм с последна версия на Хай Сиера.

Ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен.
back to top

kocetokz

Линка е сменен, новият адрес е следният:
http://pc.cd/wUz

за Photoshop си има описание как се прави, не съм го инсталирал, но всичко би трябвало да работи!
back to top

kocetokz

Линка е сменен, новият адрес е следният:
http://pc.cd/52k

сменям ги поради определени причини, извинявам се, незнам как да направя тема така че първоначалното съобщение да се сменя от мен.
back to top

kocetokz

Приятели, поради наближаваща миграция за мен в следващите месеци очаквайте или забавяне или отсъствие на нов софтуер докато не се усвоя на новото ми местоживеене.
Надявам се на рабиране.
Текущия софтуер ще е активен и няма да бъде спрян достъпа, просто няма да мога навреме да го допълвам.
back to top

bluesky

Колега kocetokz!

Пожелавам Ти успешно усвояване на новото Ти място и успехи във Всяко Начинание!

Продължавай да бъдеш Идеалист и Перфекционист! Следвай Мечтите Си!
back to top

kocetokz

Благодаря!!!
back to top
« назад напред » Страници: 1 ... 14 15 [16] | Нагоре
Начало - СОФТУЕР И ОС - MAC OS SOFTWARE (Прочетена 23940)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: