Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 11:48:24

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 57
Total: 57

57 гости, 0 потребители

MAC OS SOFTWARE

Започната от Константин, 15-12-2016, 20:13:29

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

jonny33

Търся sound booster на froyosoft (не лайт версията)
никъде го няма кракнат проверих повечето познати места.

линк от апп стор https://itunes.apple.com/bg/app/sound-booster/id923008988?mt=12

bluesky

Добър Вечер На Всички!

Предстои тотално Upgrade-ване на Софтуера.

Във връзка с това, имам няколко въпроса:

1. Коя Операционна Система, след Mac OS Yosemite, 10.10, смятате на най-стабилна... (т.е. без "краш" и "фрийз"...)..., и с най-малко главоболия, от рода... "това не Ми работи... онова не ми тръгва..."...

2. И коя от Mac OS-овете... (включително и Yosemite, 10.10)... считате за най-ергономична - външен вид, цветови комбинации,  удобни Икони, прозорци... визуален вид на Интернет броузерите... прочее...

3. Избраната откъм горните критерии Mac OS би трябвало да поддържа главно два Пакета Програми, (основни за Нашата Дейност):

3.1. Adobe (Пакет) - Illustrator, Photoshop, In-Design, Muse... прочее - коя Версия предпочитате, (коя върви най-стабилно, според Вас), свързана с асоциираната по-горе Операционна Система...?

3.2. Autodesk (Пакет) - отново - коя Версия... пак асоциирано с "избрана" вече по-горе Операционна Система...?

4. Откъде мога да сваля Необходимите Ни версии на споменатите Пакети?

Ако неправилно или неточно съм формулирал някои от въпросите - моля питайте.

Поздрави за Всички!

Henshiro

Нов бъндъл, нов късмет :)

https://bundlehunt.com

bboyg

#168
Освен CrossOver, друго интересно не виждам :)

Henshiro


Константин

Crossover за тази цена е само за месец май, проверете преди да купите!!!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

MAster-D

Здравейте колеги,

Трябва ми лека програма за редакция на снимки. Основните опции са намаление на размера и изрязване на ненужни части. Имам PS, но много време ми отнема само за това. Нещо подонбо като Paint на "прозорците" би ми свършила идеална работа.

Блаогаря

Константин

#172
Здравей, разбирам проблема ти, но ако снимката е да кажем сканирана накриво то само с фотошопа или друга по професионална програма можеш да я обрежеш под ъгъл.
Освен това там можеш да си създадеш actions които с едно натискане на бутона си оразмеряваш снимката с подходящия за това размер.
Иначе това което искаш става и с вградената Preview.

Ако намериш нещо което би ти свършило работа, дай ще ти я намеря и ще ти я дам.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

jell0

Цитат на: MAster-D - 01-05-2018, 15:38:18
Здравейте колеги,

Трябва ми лека програма за редакция на снимки. Основните опции са намаление на размера и изрязване на ненужни части. Имам PS, но много време ми отнема само за това. Нещо подонбо като Paint на "прозорците" би ми свършила идеална работа.

Блаогаря

Ако е само за това плюс леки цветови промени или осветяване, може да го правиш и в Preview.

dreben

"Pixelmator Pro" - Това е което ти трябва. Има я излекувана.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

jell0

Цитат на: dreben - 02-05-2018, 13:37:30
"Pixelmator Pro" - Това е което ти трябва. Има я излекувана.

Pixelmator е много добра програма и не струва скъпо, но е доста съпоставима с Photoshop. За описаните потребности Pixelmator е като да наемеш Микеланджело да ти пребоядиса спалнята в светло жълто.  :)

faire

Как никой досега не препоръча стоковия Photos.... По-идеална програмка за тия нужди едва ли има..


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Константин

Цитат на: Константин - 26-04-2018, 15:37:38
Crossover за тази цена е само за месец май, проверете преди да купите!!!
IMPORTANT: You're getting CrossOver - One Version

    No support or upgrades will be provided
    No phone support
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Константин

#178
ПРИЯТЕЛИ,
Нов линк за софруер на Mac, няма ограничение в размера на файловете, които качвам, така че се въползвайте максимално!
Mac OS SOFTWARE:
https://my.pcloud.com/publink/show?code=kZ29Dh7ZVLsBu30721pEPdhEqF35suWshFQX

Ограничението е 2ТБ на месец трафик. Ако някой има проблеми с тегленего да изчака до сл. месец:)
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Adamov

Някой може ли да ми помогне с това: SwitchResX

Благодаря.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd