Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16 | Надолу Начало - СОФТУЕР И ОС - MAC OS SOFTWARE (Прочетена 23945)

jonny33

Търся sound booster на froyosoft (не лайт версията)
никъде го няма кракнат проверих повечето познати места.

линк от апп стор https://itunes.apple.com/bg/app/sound-booster/id923008988?mt=12
back to top

bluesky

Добър Вечер На Всички!

Предстои тотално Upgrade-ване на Софтуера.

Във връзка с това, имам няколко въпроса:

1. Коя Операционна Система, след Mac OS Yosemite, 10.10, смятате на най-стабилна... (т.е. без "краш" и "фрийз"...)..., и с най-малко главоболия, от рода... "това не Ми работи... онова не ми тръгва..."...

2. И коя от Mac OS-овете... (включително и Yosemite, 10.10)... считате за най-ергономична - външен вид, цветови комбинации,  удобни Икони, прозорци... визуален вид на Интернет броузерите... прочее...

3. Избраната откъм горните критерии Mac OS би трябвало да поддържа главно два Пакета Програми, (основни за Нашата Дейност):

3.1. Adobe (Пакет) - Illustrator, Photoshop, In-Design, Muse... прочее - коя Версия предпочитате, (коя върви най-стабилно, според Вас), свързана с асоциираната по-горе Операционна Система...?

3.2. Autodesk (Пакет) - отново - коя Версия... пак асоциирано с "избрана" вече по-горе Операционна Система...?

4. Откъде мога да сваля Необходимите Ни версии на споменатите Пакети?

Ако неправилно или неточно съм формулирал някои от въпросите - моля питайте.

Поздрави за Всички!
back to top

Henshiro

Нов бъндъл, нов късмет Smiley

https://bundlehunt.com
back to top

bboyg

Освен CrossOver, друго интересно не виждам Smiley

Последна редакция: 25-04-2018, 14:28:01 от bboyg

back to top

Henshiro

pdf expert Smiley
back to top

kocetokz

Crossover за тази цена е само за месец май, проверете преди да купите!!!
back to top

MAster-D

Здравейте колеги,

Трябва ми лека програма за редакция на снимки. Основните опции са намаление на размера и изрязване на ненужни части. Имам PS, но много време ми отнема само за това. Нещо подонбо като Paint на "прозорците" би ми свършила идеална работа.

Блаогаря
back to top

kocetokz

Здравей, разбирам проблема ти, но ако снимката е да кажем сканирана накриво то само с фотошопа или друга по професионална програма можеш да я обрежеш под ъгъл.
Освен това там можеш да си създадеш actions които с едно натискане на бутона си оразмеряваш снимката с подходящия за това размер.
Иначе това което искаш става и с вградената Preview.

Ако намериш нещо което би ти свършило работа, дай ще ти я намеря и ще ти я дам.

Последна редакция: 01-05-2018, 16:21:06 от Константин

back to top

jell0

Здравейте колеги,

Трябва ми лека програма за редакция на снимки. Основните опции са намаление на размера и изрязване на ненужни части. Имам PS, но много време ми отнема само за това. Нещо подонбо като Paint на "прозорците" би ми свършила идеална работа.

Блаогаря

Ако е само за това плюс леки цветови промени или осветяване, може да го правиш и в Preview.
back to top

dreben

"Pixelmator Pro" - Това е което ти трябва. Има я излекувана.

Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro-10.2 Late 2012 Retina
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017
back to top

jell0

"Pixelmator Pro" - Това е което ти трябва. Има я излекувана.

Pixelmator е много добра програма и не струва скъпо, но е доста съпоставима с Photoshop. За описаните потребности Pixelmator е като да наемеш Микеланджело да ти пребоядиса спалнята в светло жълто.  Smiley
back to top

faire

Как никой досега не препоръча стоковия Photos.... По-идеална програмка за тия нужди едва ли има..

Sent from my iPhone using Tapatalk

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
back to top

kocetokz

Crossover за тази цена е само за месец май, проверете преди да купите!!!
IMPORTANT: You're getting CrossOver - One Version

No support or upgrades will be provided
    No phone support
back to top

kocetokz

ПРИЯТЕЛИ,
Нов линк за софруер на Mac, няма ограничение в размера на файловете, които качвам, така че се въползвайте максимално!
Mac OS SOFTWARE:
https://my.pcloud.com/publink/show?code=kZ29Dh7ZVLsBu30721pEPdhEqF35suWshFQX

Ограничението е 2ТБ на месец трафик. Ако някой има проблеми с тегленего да изчака до сл. месец:)

Последна редакция: 14-05-2018, 09:16:35 от Константин

back to top

Adamov

Някой може ли да ми помогне с това: SwitchResX

Благодаря.

RMBP 13" 2012
iPhone 6S
back to top
« назад напред » Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16 | Нагоре
Начало - СОФТУЕР И ОС - MAC OS SOFTWARE (Прочетена 23945)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: