Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 18:04:00

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 94
Total: 94

94 гости, 0 потребители

MAC OS SOFTWARE

Започната от Константин, 15-12-2016, 20:13:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

dreben

Здравей,
Изтегли си "Shimo", има го кракнат при руснаците. Няма почти никакви астройки и работи безотказно. Ползваш който си поискаш външен адрес, примерно - http://www.vpngate.net/en/. Желателно е да ползваш IP Address, вместо DDNS. Успех!
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

Henshiro

Shimo ползвам само да се вържа в мрежата на офиса да имам достъп до вътрешните неща... не съм се сещал да го позлвам за друго ако трябва да съм честен  ;D

tito

Здравейте, може би тъп въпрос но не мога да кракна фотошоп-а (Adobe Photoshop CC 2017 v18.0.1) . Като изтегля файла Adobe Zii 2.2.1 ми показва, че е 0 bites и не мога да го стартирам.

Благодаря предварително

Константин

Цитат на: tito - 21-05-2017, 20:48:39
Здравейте, може би тъп въпрос но не мога да кракна фотошоп-а (Adobe Photoshop CC 2017 v18.0.1) . Като изтегля файла Adobe Zii 2.2.1 ми показва, че е 0 bites и не мога да го стартирам.

Благодаря предварително

Явно не се е изтеглило при теб по някаква причина, опитай да го изтеглиш от този адрес, там го качвам:
http://d.pr/f/h1q06

Напиши дали се е получило!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

tito

Стана, много ти благодаря:))
Лека вечер от мен

akademika

Здравейте,
търся Mirror for Android TV   https://www.airbeam.tv/free-trial-chromecast-alternative/android-tv/#.WYL-la17GYU
Всъщност тв-то е Сони смарт с андроид  и би трябвало да тръгне с Mirror TV for Sony(според производителя нямало работила сони с андроид ,но греда) Просто уточнявам ,за да знаят хората ,които искат да си дублират дисплея безжично :) . Или ако има подобна програма -важното е да върши работа . Да уточня за видео ползвам AirFlow ,която е безплатна и върши страхотна работа.
MacBook Air 13" i5 Dual-core 1.8GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 4000
iPhone 5 16GB

Константин

Здравей,
потърсих, но кракната не намерих. Ти всъщност не искаш да я купуваш нали? Само в официалният сайт я има налична!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

akademika

Като я няма кракната ще я купя. Не е кой знае какъв проблем , но не смятам , че си заслужава 22-та лева. Работи със забавяне от 2 секунди , но става горе-долу за безжичен мирор и за снимки. Ама за снимки си има безплатно приложение и  за това се чудя- хубавото е, че ича аудио драйвър и като се инсталира на мака и звукът тръгва юрез тв-то та съм малко в чуденка /)) -пояснявам ги тези работи за хората с андроид тв-та :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
MacBook Air 13" i5 Dual-core 1.8GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 4000
iPhone 5 16GB

Константин

Аз да ти кажа нямам СМАРТ ТВ вкъщи, имам си Apple TV и през него става идеалном никакво накъсване. Работи перфектно.

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

jicall

Mirror for Sony я има в камъните. Аз дръпнах от там за Филипс преди време и работи безупречно. За Сони не съм тествал, но е на същата фирма и предполагам че работи. Ти провери ли там? Виждам че ги има и вариантите за Самсунг, Панасоник и LG, в случай че и друг търси. И миръра на екрана работи и отделно филмите.
一番

akademika

В камъните ме няча вече, но я дръпнах от някой руските и  не работи. А епъл тв-то -имам си инсталирано коди на тв-то и airflow за видео и ся заради един мирор да си купувам няма смисъл.


Sent from my iPhone using Tapatalk
MacBook Air 13" i5 Dual-core 1.8GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 4000
iPhone 5 16GB

Adamov

Final Cut? Някъде някой излекувана? И има ли проблем с инсталацията и ъпдейтите й?
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

jicall

В камъните я има, пускат я редовно, също и Motion. За инсталацията няма никакъв проблем, а относно ъпдейт - не съм пробвал, направо тегля новата версия от там. Успех.
一番

Константин

Цитат на: Adamov - 17-08-2017, 17:09:35
Final Cut? Някъде някой излекувана? И има ли проблем с инсталацията и ъпдейтите й?

Имам я кракната (Final Cut Pro X 10.3.4 [MAS]), сега я свалям, ще я кача в клауда, ще ти пратя линк след това.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ivaylodj

Явно облака, който ползваш не позволява сваляне на файла Adobe Zii 2.2.1, т.к. винаги сваля празен файл с размер 0 байта или има някакъв друг проблем.