Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 07:06:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 131
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 58
Total: 59

58 гости, 1 потребител
BuSteR

MAC OS SOFTWARE

Започната от Константин, 15-12-2016, 20:13:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Firebird

#75
Този Аdobe Zii не мога да го сваля. Пробвах от 2 компютъра и не става. Помолиха го свалят и от друго място и пак не можаха.  :(

П.П. Свалих го от друг сайт и сега има файл. Обаче от adobe се появява само installer.  Как тогава да инсталирам с изключен нет?

tito

Здравейте, опитвам се да инсталирам майкрософт офис 2016, но не мога да го активирам. Ще помоля ако някой има работещ крак да ми даде линк да го изтегля.
Благодаря предварително.


Константин

Цитат на: tito - 21-04-2017, 09:41:47
Здравейте, опитвам се да инсталирам майкрософт офис 2016, но не мога да го активирам. Ще помоля ако някой има работещ крак да ми даде линк да го изтегля.
Благодаря предварително.



Качвам ти последната версия на офиса и отделните продукти за инсталиране заедно с крак.
https://cloud.mail.ru/public/FALQ/QM61FUFAb
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

tito

Благодаря ти много:)

Mistral01

Здравейте,

Някой може ли да ми обясни как да инсталирам крака?
Искам да инсталирам Excel.
Иска ми да се регистрирам след старирането на приграмата.

Константин

Цитат на: Mistral01 - 05-05-2017, 20:01:13
Здравейте,

Някой може ли да ми обясни как да инсталирам крака?
Искам да инсталирам Excel.
Иска ми да се регистрирам след старирането на приграмата.

А ти какви действия си направил след инсталирането на програмата? Пусна ли крака който е в същата папка?
FWMSO2016VLU2.0.dmg
кликаш на катинарчето  след като я пуснеш и тя ше го кракне.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Mistral01

Благодаря

Henshiro

Отново едно благодарско на младежа :) имаш черпавка  :police:

MAster-D

здравейте,
извинявам се за въпроса, но може ли да ми кажете някоя читава антивирусна за 10,11,6?
сега съм с АВГ, но един ден се заговорих с един приятел и стигнахме до извода, че това е равносилно на без антивирусна.

ggzy

Нямаш нужда от такава. Ако толкова си притеснен, свали и сканирай за глисти с MALWAREBYTES ANTI-MALWARE FOR MAC
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

Henshiro

Препоръка за ВПН клиент ? Трябва да се свалят едни неща за ексбокса, пък не ми приема картата поради регионални различия  :police:

Константин

#86
Цитат на: Henshiro - 17-05-2017, 11:20:44
Препоръка за ВПН клиент ? Трябва да се свалят едни неща за ексбокса, пък не ми приема картата поради регионални различия  :police:

Ако картата ти е издадена в България,а трябва да е издадена от друга банка, няма как да го прескочиш това, ако е въпрос че е нужна друга локация то VPN може и да ти свърши работа.

Купи си един lifetime VPN и не се занимавай да търсиш повече. Аз имам на PureVPN, VPN Unlimited и AnonVPN
https://stacksocial.com/search?utf8=%E2%9C%93&query=vpn
Ако ще купуваш, кажи ми, ще ти дам refelral link за да намотая кредит:)
ето ти линк за купуване:)
https://stacksocial.com/?rid=420068

Ако искаш безплатно, изтехли си Opera VPN за IOS, но има само ограничени локации:
https://itunes.apple.com/us/app/opera-free-vpn-unlimited-ad-blocking-vpn/id1080756781?mt=8

За коя страна ти е нужно?
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Henshiro

За щатите ми трябва. Картата е регистрирана там... преди от Win 10 съм правил ВПН и нямаше ядове :)

Wyatt Earp

Цитат на: Константин - 17-05-2017, 13:10:42
Купи си един lifetime VPN и не се занимавай да търсиш повече. Аз имам на PureVPN, VPN Unlimited и AnonVPN

Можеш ли да препоръчаш кой от трите е най-добър, надежден, удобен..?

мерси.
Air, Macbook Air.

Константин

Цитат на: Wyatt Earp - 17-05-2017, 16:27:46
Цитат на: Константин - 17-05-2017, 13:10:42
Купи си един lifetime VPN и не се занимавай да търсиш повече. Аз имам на PureVPN, VPN Unlimited и AnonVPN

Можеш ли да препоръчаш кой от трите е най-добър, надежден, удобен..?

мерси.

Здравей,
AnonVPN го няма в момента като оферта, но те имат само 4 или 5 сървъра.
VPN Unlimited изисква инсталиране на профил за всяка локация, но там показва натоваренноста на всеки сървър, но е евтина. Имаш само 5 или 10 устройства, могат да се махат.

PureVPN поскъпна, но имат много голямо количество сървъри, офиса им се намира в Хонг Конг т.е. офшорка и не се подчиняват на никакви закони.
Позволява едновременно до 5 устройства, но да не са на един и същи сървър. Инсталира само един профил за компа или телефона.

Тествал съм скоростта при всичките, няма разлика сали си с или без VPN, не влияе на скоростта, удобно е че можеш да се криеш по всяккави локации.
Има и Windscribe който е безплатен до 10 ГБ месечен трафик, но само определени сървъри, а така платения не мога да кажа, нямам го и незнам разликата.

Ако решиш да вземаш кажи ми да ти дам линк, ще ми дадат $10 че съм рефернал някого..после и вие можете да споделяте и да събирате кредит и да купувате нещо от там.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.