Страници: 1 [2] | Надолу Начало - СОФТУЕР И ОС - MacTel (Прочетена 20891)

Net

ами аз вече видях XP 8O
back to top

bitstream

На мак ли? Как, къде?
back to top

Net

ами на PM intel. Беше на някакъв сайт и имаше снимки. Обясняваха че само видеото не се е поддържало.
back to top

naso

Интел съвсем не са най-добрите производители на чипове в момента, но това е друга тема! Промяна ще има и то голяма и дори на епъл на сайта видях, че няма да има проблем с Майкрософски Операционки и техен хардуер  :roll:

Говори се за хардуерна защита (кхмммм писачите на крака и раце  :idea: ще да се патчва дарвински келнер)
back to top

Net

http://www.hardmac.com/niouzcontenu.php?date=2005-08-10#4354
back to top

Mac os X  ще излезе за х86 системи и това вече не е тайна дори се знае датата 29 юни 2006 година (няколко месеца преди Windows Vista и ако Mac os x x86 не се забави Windows няма да има нужда да излиза въобще)    на новият хардуер найстина ще тръгват Micro$oft-ски операционни системи но драйверите им са калпави и ще са с максимална резолюция от 640х480 , а за хардуерните защити те ше важът само за компютрите раздадени на разработчиците само срещу скромните $999 във финалната версия няма да има такова нещо поне според една статия дето я имаше на appleinsider.com
back to top

space ace

Цитат на: "drundrun"
Windows няма да има нужда да излиза въобще

Cheesy

macbook
back to top

от сега пояснявам, че нямам претенции да съм добър уеб дизайнер, но межете да хвърлите едно око на www.macosx86.hit.bg не блести с дизайн но показва някои интересни неща
back to top

gaboss

Абе да видим, ако не мине котка път до 2-3 дни ще я пробвам тази чудесия, как ще се държи на моята барака (ако тръгне де).
Иначе гледам хорицата почнали и програмки да компилират за него и какво ли не.

back to top

komrade

http://www.xplodenet.com/ <= тук има много подробен гайд за нейтив инсталиране, адски съм любопитен как точно работи тоя шит, дали може да се ползва като пълно функционална ос х и тн...

back to top
« назад напред » Страници: 1 [2] | Нагоре
Начало - СОФТУЕР И ОС - MacTel (Прочетена 20891)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: