Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-04-2024, 11:56:24

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 252
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 146
Total: 146

146 гости, 0 потребители

Alfred 3.0

Започната от Henshiro, 26-11-2016, 13:42:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Henshiro

Привет на всички. Някой може ли да даде линк към кракнат Алфред 3 или други глезотиики, които ползва и смята, че са добри ?
Някак не ми се дават 20 паунда за Алфред, а по торентите няма нищо. Аз си ползвам пиратския залив де,.... в замунда има доста малко неща.

Поздрави на всички и благодаря

HQ


Henshiro

господ здраве да ти дава :)

Константин

https://macx.ws

Тук има всичко!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Henshiro

супер :) благодаря
остава да се боря с нитрофлеър, че чакане ще пада :)

Константин

кажи ми какви програми ти трябват ще ти ги кача на моя облак
ето ти линк към папката:
https://cloud.mail.ru/public/FEi9/mFGhc4jBH
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Henshiro

ами аз alfred i better finder свалих, че на path finder много му се бъгнаха нещата с тая сиера. за друго не се сещам в момента, но ако има някакви така наречени essentials дето трябва да ги имам задължително ще се радвам по-опитни като теб потребители да споделят. благодаря много за помощта

Константин

Path Finder е  shell, просто замества Finder-a, аз ползвам и Forklift.
Мак софта ми е над 100 ГБ така че каквото и да ти потрябва пиши на съобщение тук ще ти го метна, имам всичко може да се каже!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Henshiro

хмм... ами я го дай да го видя този форклифт. едно време ползвах трансит, но май беше друго :) не е еволюция някаква

Константин

сега ще ти кача всички файлови мениджъри , виж ги всички!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Henshiro

много благодаря :) имаш една цитронада от мен ;)

Константин

И  winzip качих за всеки случай.
Благодаря за цитронадата:)
Алфред нямам между другото, не го използвам, не ми се вижда функционално за мен, но е хубава програмка.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Henshiro

ами аз свикнах с него вместо спотлайт, а и ми търси повече неща. ама то нали знаеш.... на вкус и цвет :)
иначе аз си държа на цитронадата ;)

Henshiro

а иначе... дай да платим един клауд там по 2-3 лева на месец да ги държиме тия неща и за други хора. една важна тема и всеки ще има достъп. гледам руснаците нещо подобно са направили, но ги качват из разни плати за да свалиш по-бързо сайтове

Константин

Този облак ми е 100 гб и ми е безплатен, но проблема е че файлове над 2 гб не могат да се качват. А някои програми са по-долеми като final cut или игри, има и по 10gb. Освен това много от програмите се обновяват доста често и някои трябва постоянно да седи и да ги качва което си е занимавка.
ето ти торент където има всичко, но за теглене кликвай от главната страница а не от тази когато влезеш да видиш продукта т.е. от синият бутон "Download" :
http://www.mac-torrents.com
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.