Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 10:51:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 60
Total: 60

60 гости, 0 потребители

Update на iOS

Започната от jojeto, 24-11-2016, 03:47:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

jojeto

Здравейте! Имам нужда от съвет. Още преди години приключих с jailbreaks и прочие. Имам 5S, който все още си е с iOS 7, но вече минималният праг за apps е iOS 8 и инсталирането на почти всички е невъзможно. Искаше ми се update до 8, но е unsigned отдавна разбира се и не може, нито 9. Не ми харесва update на iOS на стари телефони до последна версия. Вие какво бихте посъветвали? Понеже отдавна съм изпуснала нишката на jailbreaks и не зная какво изобщо е положението с тях и играейки си с тях, ако реша да ги махна, дали вече няма да мога да съм не jailbreak, с iOS 7, тоест да се върна на това положение или ще си се наложи update до 10. Другото, което е, хора с 5S и iOS10, ако могат да ми кажат дали са доволни и как се държи телефонът, бърз, бавен, бъгове, проблеми. При вечно пълен телефон със storage full, update-a до 10 иска и 3 GB storage, трудно осъществимо. Някаква идея дали все пак ще ги заеме тези 3 GB, въпреки че пише, че е 1,4 GB или само за оперциите по инсталирането ще му трябват, не за нормално функциониране? Приемам мнения и съвети дали да се занимавам с update изобщо. Благодаря предварително!
П.П. Четох темите за iOS 10 и оплакванията, но излезе вече 1.1, затова пуснах нова тема, може нещо да се е променило.

faire

Изчакай 10.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

jell0

В къщи има три броя iPhone 5 - по-стар модел. И трите са с iOS 10.
Два от тях се използват като будилници, но третия все още e телефонът на 15-годишния ми син, тоест е подложен на постоянен стрес.

;D

Никакви проблеми с iOS 10.