Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 16:33:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 53
Total: 53

53 гости, 0 потребители

Епъл - продаващите шарени дрънкулки.

Започната от thebrainless, 27-10-2016, 23:32:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

thebrainless

,,Какво искаш - да прекараш живота си като продаваш вода със захар на хората или като променяш света?"
Джобс го няма, а компанията въврви в посока - вода със захар.  Мак Про е на повече от 3 години... И изобщо силно съм разочарован в последно време, а след днес още повече. Забравиха отчетливо за хардкор про юзърите си. Майкрософт за сметка на това, бият Епъл в тяхната игра.
Stay hungry. Stay foolish.

TheCharmedOne

Ще се стегнат с течение на времето.

HQ

аз пък даже забравих за форума, вече сглобявам копачки  ;)

bboyg


HQ

... а ако някой ме пита за мак му казвам да не си купува а да си направи хакинтош.
Макбука ми събира прах крещейки за ремонт но не ми се продава за 5% от парите които съм дал...

bluesky

Да-а-а...

От времето, когато thebrainless написа Поста си, минаха 2 годинки...

Оттогава, и до днес, Apple продължава да обезличава и ракетните крайцери, и самолетоносачите, а и атомните ракетни подводни крайцери на сегмента тежка бойна платформа...

За нов, солиден MacPro нищо не се чува... и дали ще се чуе...
С тези алтернативни. лигави менаджерчета на марката, които със сигурност си бръснат краченцата... адекватност към Pro креативните професионалисти, нуждаещи се от действително и мощна, и многофункционално гъвкава здрава Работна Станция дали ще дочакаме въобще...

Вие как считате...?

Fifata

Според мен една доста сериозна машина е iMac Pro.
Верно... много кинти, но още не съм чул лоши отзиви. Познавам 2-3ма колеги дето взеха и са супер доволни.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

faire

2019 се очаква да се чуе за следващия Мак Про. Имаше и надежди за тийзър на последния ивент.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Genesis22

Цитат на: Fifata - 12-11-2018, 00:59:19
Според мен една доста сериозна машина е iMac Pro.
Верно... много кинти, но още не съм чул лоши отзиви. Познавам 2-3ма колеги дето взеха и са супер доволни.

Един приятел го има, доста е доволен, за работа му върши идеално.

bluesky

Блестят Ми някак си силно и огледално несвойственно екраните на iMac-овете...
Едва ли огледалният екран може да се мери с един качествен матт от гледна точка на желателни/нежелателни отражения...

Поне успяха ли да си оправят задимените екрани... че имаше доста изпищали по едно време...

Интуитивно не приемам капсуловаността на iMac. Поръчваш, купуваш и почти си изчерпил възможностите за UpGrade.
Съгласен съм, че за Хора, които не си падат по техническата екзотика на Машините, това е един от най-приемливите варианти.
Прави Чест на Apple, че наложи такъв клас Машина - Екран-Компютър.

Обаче, ако подмине "стандартния", наложил се от само себе си Стандарт за Кутия-Box, със Слотове за Разширения, (превърнали се в международен стандарт във вид на различни платки-устройства), може да се окаже доста жестоко изненадан, колко потенциални Клиента би изгубил... поне в обозримо бъдеще...

faire

Цитат на: bluesky - 13-11-2018, 23:42:15Поне успяха ли да си оправят задимените екрани...

Нъцки, моят на 6-тия месец пак успя да се появи леко напрашено в долния ляв ъгъл. Говорим за аймак про за 11к.
Писах си със съпорта им, направиха кейс, ама за чий... Просто трябва да си го оправят тоя проблем и толкоз. Не мога аз на всеки 6м да го нося в криейтив и да ми стои там 2-3 седмици за смяна на дисплей.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

dobribozhilov

Книгите на Айн Ранд - "Атлас..." и "Изворът" отговарят на въпроса за значимостта на личността в историята... :)
Добри Божилов, писател
"Задругата"