Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 12:54:37

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 86
Total: 86

86 гости, 0 потребители

Clean My Mac

Започната от tito, 27-10-2016, 08:52:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tito

Здравейте, може ли някой да ми даде линк за Clean my mac да си изтегля работеща излекувана версия за Sierra.
Благодаря предварително:)

Константин

изтегли си го, кракнат е, не го обновявай. ако имаш предушна версия я изтрий с Appdelete например.
https://cloud.mail.ru/public/FEi9/mFGhc4jBH
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

tito

Благодаря, стана:)

Константин

Версията на CleanMyMac е обновена до 3.6.0
има я в облака ми:
https://cloud.mail.ru/public/FEi9/mFGhc4jBH
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ncrachev

И аз се възползвах от линка без покана. Бука се е задънил яко. Дано не е проблем.
Благодаря ;D
MacBook Pro 2.5 GHz Intel Core i5

Константин

Чудесно, няма нужда от питане, сложил съм я за всички! Само когато си я настройваш, не я обновявай, а по-добре си инсталирай и RadioSilence  има го в облака с лицензията ми. Освен това изключи да не трие големи и стари файлове!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

iKo 

Здравей,
И аз мисля да се възползвам.Имам обаче въпрос,преди да update до Sierra ,бях с съвестима версия на  Clean my Mac,но след като сложих Sierra-та не работеше,искаше да я update и да сложа ключ.До тук добре,но след няколко опита да намеря нещо в нета я изтрих но по стандатния начин (Drag and drop to trash).иска ми се да я сложа отново.Не мога да намеря Appdelete в облака.
Имам инсталиран CCleaner,та не обходимо ли е да ползвам и Clean my Mac?След натискане да изтегля Clean my Mac ми дава че приложението може да навреди компютъра ми.
 iPhone XS Max Black  iPad Air 16 GB WiFi & Cellular Silver   iPad mini 3 16 GB WiFi & Cellular Silver  Beats Mixr High-Performance Headphones  MacBook Pro 13" Retina Display  iPod Nano 16 GB Gold Edition  Apple Magic Mouse 2  iWatch S2 

Константин

Здравей, сега ще проверя и ще ти обновя програмите и appdelete и cleanmymac.
Инсталирай си и radiocilenceи не и давай да се обновява понеже е кракната и лицензията ще излети.

Обнових ги и са там.
Cleanmymac е в папка SHELL a Appdelete & app cleaner са е папка system tools.
последните версии на всички!

При инсталиране на приложения които не са от MacAppStore ти трябва да го разрешиш
следвай това:
http://osxdaily.com/2016/09/27/allow-apps-from-anywhere-macos-gatekeeper/

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Crashev

Здравейте, от облачето, което е споделено има lightroom, при инсталация освен, че трябва да спра интернета ми иска и сериен номер, отскоро съм с мак и все още не съм много наясно с нещата, но сигурно трябва да се сложи крак и как става това ? :)
Iphone X 64gb space grey
Ipad air 2 wi-fi 16gb space grey
Macbook pro TB space grey 2017

MAster-D

Clean and Radio ще станат ли за elCapitan? Трябва и аз дс мина през това нещо...

Константин

Да, работят!
Cleanmymac:
System Requirements: For OS X 10.9+
Radiosilence:
Works with macOS 10.10 and newer, including High Sierra.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.