Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 03:51:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 125
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 95
Total: 95

95 гости, 0 потребители

Продуктите от пакета iWork и цени

Започната от nikidinov, 16-09-2016, 15:05:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nikidinov

Здравейте,
Някой да има представа защо на iMac ми иска плащане за продуктите от този пакет - Pages, Numbers, след като за телефона ги имам безплатно?

bboyg

Защото това са мобилните версии на продуктите, а не пълните десктоп версии.

Като сме отворили темата, до колкото ми е известно, с покупката на чисто нов iPhone, би трябвали да получа съответния пакет. Нооо, при мен нещата не се получиха. Да не би защото върнах бекъп, или защото вече си бях закупил Numbers?

Тенкю!

angelvn

При закупуване на Мак преди имаше възможност да се свалят безплатно. Имаше и някакви врътки да се сдобиете безплатно с тях и на стария ви компютър, но вече не помня как ставаше номера. По далечен спомен... трябваше да имате инсталирана стара версия, пък била тя и кракната.
UI designer and developer

Морт

Кракната стара версия (iWork 09) преди се ъпдейтваше директно от стора до новите.
Иначе трябва да отвориш App Store-а от достатъчно нов компютър. Безплатни станаха 2011 или 2012
.fr

nikidinov

единия е 2011 другия е 2013 - и на двата иска покупка

pafkata

Цитат на: Морт - 16-09-2016, 17:04:34
Кракната стара версия (iWork 09) преди се ъпдейтваше директно от стора до новите.
Иначе трябва да отвориш App Store-а от достатъчно нов компютър. Безплатни станаха 2011 или 2012

Няма нужда да е кракната.. Просто трябва да се намери iWork'09 Trial version и след това при ъпдейт - Apple Store ще го ъпдейтне на най-новите и ще си остане безплатно завинаги.

Константин

Мога да ти кача на облака си iWork 2016, последният, инсталирай си го и той сам си се обновява през AppStore.
Кажи да ти го кача само
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

mr_big

Цитат на: pafkata - 03-11-2016, 23:21:03
Цитат на: Морт - 16-09-2016, 17:04:34
Кракната стара версия (iWork 09) преди се ъпдейтваше директно от стора до новите.
Иначе трябва да отвориш App Store-а от достатъчно нов компютър. Безплатни станаха 2011 или 2012
Няма нужда да е кракната.. Просто трябва да се намери iWork'09 Trial version и след това при ъпдейт - Apple Store ще го ъпдейтне на най-новите и ще си остане безплатно завинаги.

това не работи на sierra. или поне при мен не работи. излизат в апп стора че трябва да се ъпдейтнат, но не се ъпдейтват. като ги дейнсталирах не излизаха да съм ги имал в профила ми. пробвах с iwork '09 и ilife '11.