Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

27-04-2024, 08:15:53

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 176
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 128
Total: 128

128 гости, 0 потребители

Защо толкова трудно се намира iPhone SE?

Започната от hyankov, 22-07-2016, 11:33:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hyankov

Здравейте! Някой дали има представа защо е толкова трудно да се намерят бройки iPhone SE? В Теленор ми предлагат да подпиша и като получат бройка някога да ми я прикчат към договора. Ама с тази неяснота кога и дали въобще ще има не ме кефи. Виваком направо си ме отсвириха, а в мтел не съм се и пробвал.

Не искам да го взимам на свободна продажба. В нета видях, че дори в щатите са се оплаквали, че трудно се намира... Макар че тяхното трудно е две-три седмици след излизането на телефона, а не два-три месеца :)

Някой ако има и желае да сподели инфо, мнение или съвет ще съм много благодарен!

Adamov

Преди всичко ще спомена че съм работил в мобилен оператор. После ще споделя, че нещата опират до желание на служителите да намерят от друг град ако нямат при тях и накрая ще кажа, че оня ден момиче от моя град дойде със SE да й го настроя. Каза че отишла, казала че иска този модел и го извадили от шкафа :) Та трудното намиране според мен може да е и "трудно".
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

hyankov

Тоест - нахалстване и обиколка по офисите :) Мерси, ще пробвам!

thebrainless

Много трудно е наистина, моя със супер зор и малко късмет се намери от iCorner  в мол софия. Може да пробваш онлайн магазин някъкъв, мтел и виваком са изгубена кауза.
Stay hungry. Stay foolish.

Adamov

Изгубена кауза са по големите градове. И пак ще кажа. Магазините могат да поръчват от други места :) Когато излезе 6 в Разлог ми казаха, че трябва да чакам 40 дни. Отидох в Благоевград и след 2ч. имах 6+.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd